Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Балони для стисненого повітря високого тиску

Інструкція по заправці пневматичної зброї за допомогою ємності високого тиску.

1. Перед заправкою уважно прочитайте інструкцію до пневматичної гвинтівки.

2. Приєднайте заправний штуцер до перехідника для з'єднання заправного штуцера на шлангу балона (заправний штуцер зазвичай входить в комплект до пневматичної гвинтівки).

3. Підключіть справний і заправлений балон до гвинтівки через заправний штуцер.

4. Переконайтеся, що клапан скидання тиску закритий.

5. Плавно відкрийте вентиль. Клацання впускного клапана всередині гвинтівки свідчить про початок заправки. На деяких моделях гвинтівок клацання впускного клапана не чути і про процес заправки свідчить інформація на манометрі.

6. Невідривно стежте за показаннями манометра на гвинтівці. Якщо на гвинтівці манометр не передбачений, необхідно стежити за показаннями манометра балона. Час повної заправки резервуара гвинтівки близько 15 секунд і може коливатися в залежності від ємності резервуара гвинтівки і пропускної здатності шланга.

7. Коли стрілка манометра підійде до позначки з тиском, зазначеним як робочий тиск гвинтівки (ця інформація повинна бути вказана або на самій гвинтівці, або в інструкції по експлуатації гвинтівки), закрийте вентиль.

8. Відкрийте клапан скидання тиску і стравіть повітря з шланга.

9. Відключіть заправний штуцер від гвинтівки. Гвинтівка готова до подальшої стрільби.

 

Увага під час процесу заправки забороняється відходити від балона і гвинтівки.

  • Якщо під час заправки ви почули сторонні шуми або виявили випускання повітря з гвинтівки або шланга, припиніть заправку до усунення несправності.

  • Якщо ви випадково заправили в гвинтівку тиск, набагато перевищує робочий, проконсультуйтеся з фахівцем з ремонту перед подальшою експлуатацією гвинтівки. Така гвинтівка може бути небезпечна в використанні. Перевищення допустимого тиску в гвинтівці може викликати поломки або руйнування самої гвинтівки.

  • Не сушіть і не згинайте шланг високого тиску.

  • Якщо під час заправки подається тиск менше необхідного і гвинтівка заправляється в повному обсязі - балон спорожнів і вимагає заправки.

  • Заправляйте балон тільки на сертифікованих заправних станціях.

 

Балони високого тиску купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Краматорськ, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Херсон, Сімферополь, Кам'янець-Подільський, Полтава, Чернігів, Черкаси, Луцьк, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Севастополь, Кременчук, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Ялта і багато інших міст України.

Ми раді представити Вам ще одну категорію аксесуарів для пневматичної зброї від наших іспанських партнерів - резервуар для Cometa Lynx з редуктором.  Детальніше→
Раді вітати Вас на сторінках збройового Інтернет магазину Filingun.  Детальніше→
Ми раді вітати Вас на просторах збройового магазину Filingun.  Детальніше→