Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Огляд бінокля Kowa BD 10x42 WP

Огляд бінокля Kowa BD 10x42 WP

Введення

І от компанія Kowa випустила, серію біноклів BD, до якої входять біноклі з кратністю в 8 і 10 крат. Компанія Kowa пропонує свої вироби під таким гаслом "ідеальних компаньйонів для спостережень за птахами або будь-якими іншими заходами на свіжому повітрі, які вимагають яскравого зображення і широкого поля зору".

Біноклі даної серії відносяться до топового сегменту біноклів від компанії виробника біноклів Kowa, але якість їх настільки добре, що вони не далеко відірвалися від біноклів преміум клас серії Genesis.

Різниця між біноклями серії Genesis і біноклями серії BD полягає в тому, що в серії біноклях BD відсутні фірмові лінзи, Prominar Kowa XD, які містять особливу низько дисперсне скло ну і, звичайно ж, різниця між біноклями цих двох серії це їх дизайн.

Огляд

Перед тим як почати, розповідати про бінокль, давайте спочатку поговоримо про комплектацію бінокля упаковку, про все те, що входить в постачання з ним. Почнемо з того що все що входить в комплектацію з біноклем упаковано в глянсову зелену коробку просто але зі смаком. Сам же бінокль лежить фірмовій сумці або іншими словами в чохлі Kowa яка виконана з шкірозамінника.

Закриття і відкриття чохла відбувається за допомогою липучки, як кажуть не яких кнопок і тому подібному. Усередині чохла присутня м'яка синтетична тканина, що б ваш бінокль відчував себе затишно в даному чохлі. Сам же чохол має можливість переносити його разом біноклем, звичайно ж, як на плечі для цього в ньому присутня ремінь через плече і на поясі для цього заде чохла присутня з міцної тканини петля. Так само в комплектацію з біноклем входить темляк для носіння самого бінокля на шиї і інструкція.

Темляк для носіння бінокля на шиї дуже комфортний він широкий має 52 міліметра ширини і м'який. Виконано ремінець для шиї зі спеціального матеріалу і обшитий нейлоном.

Тепер почнемо огляд самого бінокля. Почнемо з того що захисні кришки для окулярів і об'єктивів мають спеціальні прорізи для кріплення їх на Темляк бінокля. Кришки для окулярів і кришки для об'єктивів трохи відрізняються. Кришки для окулярів виконані з гуми і з'єднані гумовою перегородкою між собою, а кришки для об'єктивів роздільні і виконані з пластмаси.

Для спрощення кріплення кришок для об'єктивів, на ремінець для шиї, в петлях у них є спеціальні розрізи, але будьте обережно що б не втратити їх.

Корпуси біноклів серії BD від компанії Kowa виконані з дуже міцного і в теж час легкого полікарбонату. Центральний шарнір, що з'єднує, дві труби, бінокля виготовлений з анодованого алюмінію. Форма бінокля настільки добре продумана, що людина, яка дивиться в нього, не відчуває не якого дискомфорту, бінокль дуже добре лягає в руку. Сам корпус бінокля покритий дуже приємним на дотик гладким гумовим покриттям. Гумове покриття бінокля серії BD дозволяє надійно утримувати бінокль при процесі спостереження.

Вага бінокля досить не великий всього 740 грам. Зовнішні габарити складають 146х127х51 міліметрів.

Якість збірки, яку виробляють у Японії, це виший клас, всі деталі підігнані один до одного, ні яких люфтів, хід рухомих деталей дуже м'яких.

Так само компанія Kowa зробила свої біноклі Kowa серії BD вологозахищеними і герметичними, і потрапляють в категорії біноклів Fogproof і Waterproof. Захист біноклів варто з міжнародного класу IPX7 по захисту біноклів від попадання вологи. Біноклі так добре захищені, що можуть перебувати під водою на глибині одного метра протягом 30 хвилин без шкоди ім.

Так само біноклі серії BD заповнені азотом, що дозволяє користуватися біноклем в будь-яких погодних умовах, і не бояться перепаду температур. За рахунок того що прилад добре за герметизирован він так само не боїться використання в умовах бруду і пилу.

На біноклі присутній спеціальний роз'єм для кріплення штативного L-адаптера, саме гніздо заховано за пластиковою кришкою, на якій присутній логотип Kowa.

Так само на корпусі бінокля присутній індивідуальний номер бінокля і напис зроблено в Японії (Made in Japan).

Тепер розглянемо фокусування бінокля. Коліщатко фокусування 32 міліметри дуже зручне і не представляє дискомфорту для точної і комфортною фокусування на об'єкті, на який ви дивитеся. Саме коліща зроблено з пластику і покрито гумою. Гума на коліщатку має пряму накатку для зручності обертання його. Саме розташування фокусированного коліщатка дуже продумане, хід його плавний з невеликим зусиллям.

З приводу діапазону підстроювань стандарт +/- 5 діоптрій.

Сам вузол підстроювання знаходиться там же де і у всіх біноклів в правому окулярі. Виконаний він у вигляді кільця шириною близько 9 міліметрів покритим гумовим покриттям з накаткою. Накатка на регулювальному кільці діоптрій така ж, як на центральній фокусуванні. Крутиться кільце фокусування досить м'яко, але з деяким зусиллям, що дозволяє не збити встановлені налаштування.

Відрегулювати міжосьова відстань можна в межах від 58 до 72 міліметрів.

Ви запитаєте за якою схемою виконаний даний бінокль ми відповідаємо Roof а призми в ньому застосовуються Schmidt-Pechan і виготовляються ці елементи з особливих марок оптичного скла з характеристиками BAK-4 і SK-15.

Звернемо вашу увагу на тому, що одна з поверхонь призми Pechan, а вона не дає повного відображення компанія Kowa вийшла з положення і розробила нове покриття з найвищою здатністю, що відображає KowaC?. C таким покриттям компанія Kowa отримала більше коефіцієнт відбиття, ніж інші покриття, в які входили срібло або алюміній.

Покриття KowaC? має коефіцієнт відбиття від 99% і вище в усі видимій області спектра, що становить від 400 і до 70 нм, а це набагато краще показники, ніж у інших покриттів.

Також на призми бінокля нанесені такі покриття як:

Фазокорректирующим - типу Phase Coating

Зеленувате просвітлюючі покриття - типу FMC Fully Multi Coated.

 

Об'єктиви бінокля мають діаметр 42 міліметра і покриті також зеленуватим покриттям типу FMC Fully Multi Coated середньої щільності. Окуляри мають діаметр 21 міліметр лінз, які зроблені за широкоугольной схемою. Лінзи окулярів так само мають просвітлюючі покриття, як і лінзи об'єктивів з тією тільки різницею що світло покриття фіолетовий, а його щільність дещо вищий.

 

Так само окуляри бінокля мають жорсткі регульовані обрезинені наочники типу твіст і мають три регулювання з фіксацією по висоті. Максимальна відстань, на яке, можуть висуватися наочники, становить 8 міліметрів, а винос зіниці становить 14 міліметрів, що дозволяє комфортно дивитися в бінокль.

 

Торці лінз окулярів і об'єктива не чорнені внутрішня поверхня бінокля покрита дуже хорошої і якісної матовою фарбою. Внутрішні діафрагми, які, знаходяться ближче до призмам, покриті трохи гірше.

 

Оцінка зображення

 

Подивившись в біноклі, ми переконалися, що зображення високої якості.

Білий колір в біноклі майже ідеальний. Зображення в біноклі контрастне і яскраве має дуже хорошу глибину.

 

Бінокль має добре виправлене поле зору. Прояви хроматизму незначні. Радіус поля зору вільний від дисторсії близько 65 % поля, при цьому при панорамуванні добре помітний globe effect.

Кривизна поля відзначається на відстані не менше ніж 80% від центру поля зору. Є невеликий астигматизм, при цьому кома виправлена ??чудово.

Виньетирование по краю поля незначне.

Поперечник поля зору бінокля 6 градусів. Таким чином, його лінійне поле зору становить 105 м на відстані 1км. Це хороший показник для бінокля такого класу. Мінімальна дистанція фокусування бінокля - близько 1,8 метра.

Збільшення бінокля - фіксований і становить 10х.

 

Юстирування бінокля, дуже хороша і дозволяє дивитися в нього дуже довго, без будь яких проблем.

Вихідна зіниця 4,2 міліметра і хороше значення фактора сутінків 20.5 (світлосила 17.6), бінокль даної серії від компанії Kowa добре себе показав у складних умовах зниженої освітленості в світанкове і вечірній час.

Якщо сказати в загальному зображення в біноклі дуже хороші.

 

Висновок

Що можна сказати про бінокль від фірми Kowa BD 10x42 - легкий, компактний дуже зручний бінокль має азотне наповнення і дуже хороші зображення. Досить міцний, легкий і стильний це говоримо не ми, це говорить сам бінокль, потрапляючи до вас у руки, він ідеально підійде спортсменам, туристам для мисливців і рибалок і для людей які просто люблять спостерігати за природою. Особливо можна виділити саму оптику яка має повне багатошарове просвітлене і призми з фазовою корекцією і відбиваючим покриттям C?, які забезпечують різке, чітке зображення.

Як і всі біноклі від компанії Kowa серії BD бінокль Kowa BD 10х42 це вдалий баланс оптимальних характеристик і легкої ергономічній конструкції.

Останньою крапкою після вище сказаного це те, що біноклі цієї компанії зроблені в Японії. А ми всі знаємо, що Японія займає перше місце серед країн з розвитку та впровадження передових технологій.

 

Біноклі Kowa купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Краматорськ, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Херсон, Сімферополь, Кам'янець-Подільський, Полтава, Чернігів, Черкаси, Луцьк, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Севастополь, Кременчук, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Ялта і багато інших міст України.