067-507-58-00
Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Резервуар для Cometa Lynx з редуктором

  • 09 лютого 2017 14:04:13
  • Переглядів: 175

Ми раді представити Вам ще одну категорію аксесуарів для пневматичної зброї від наших іспанських партнерів - резервуар для Cometa Lynx з редуктором.

Компанія Carabinas Cometa з моменту заснування зосередила зусилля своїх співробітників на виготовленні високоякісної пневматичної зброї і всіляких аксесуарів до неї, і ось вже більше століття підтримує репутацію одного з провідних виробників Європи в даному секторі. На виробництві приділяється пильна увага контролю якості всього технологічного процесу, що позитивним чином позначається на результаті і стосується не лише гвинтівок, але і супутніх товарів. Резервуар високого тиску Cometa - не виняток.

Резервуар високого тиску Cometa Lynx V-10 являє собою запасний балон для PCP гвинтівок від виробника Carabinas Cometa. Резервуар для зручності використання оснащений редуктором і датчиком тиску, так що Ви завжди зможете перевірити, скільки стисненого повітря залишилося в балоні. Більше ніяких сюрпризів! Резервуар високого тиску Cometa тепер завжди підкаже, коли прийшла пора його замінити, а Ви зможете просто насолоджуватися стрільбою і не турбуватися про повернення на базу для заправки резервуара.

Якщо Ви вирішите купити резервуар високого тиску Cometa Lynx V-10 або будь-який інший товар, який сподобався у нас на сайті, для цього достатньо оформити замовлення - або за допомогою натиснення кнопки «Купити» під товаром, або за допомогою дзвінка нашим операторам. Ми будемо раді відповісти на будь-які питання стосовно товарів на сайті або допомогти Вам порадою. З подробицями щодо доставки та оплати Ви можете ознайомитися у відповідних розділах нашого сайту, а в розділі «Контакти» також зазначена схема проїзду до нашого офісу, де можна за допомогою самовивозу забрати замовлений заздалегідь товар. Якщо ж Ви не є жителем столиці, то для Вас існує можливість доставки замовлення за допомогою послуг транспортних компаній, що являє собою оперативний і надійний метод.

Чекаємо Вашого дзвінка. Резервуар високого тиску Cometa Lynx - прекрасний вибір! Ми сподіваємося, що Ви не будете розчаровані.

 

Резервуари високого тиску Cometa купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків і Одеса, Дніпропетровськ і Запоріжжя, Львів і Кривий Ріг, Миколаїв і Маріуполь, Вінниця і Макіївка, Херсон і Полтава, Чернігів та Черкаси, Житомир та Суми, а Хмелтакожьницький і Чернівці, а також Горлівка та Рівне, а також Дніпродзержинськ та Слов'янськ, Івано-Франківськ та Бердянськ, Тернопіль та Керч, Біла Церква та Краматорськ, а також Мелітополь та Луцьк, Нікополь та Кіровоград, Ужгород і Кременчук, Алчевськ і Павлоград, Сєвєродонецьк та Євпаторія, Лисичанськ і Кам'янець-Подільський, Ялта і багато інших міст України.

Автор: Артем Филиппов