Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Запальнички Zippo

Zippo - доторкнутися до легенди

Коли в далекому 1932 Бредфордського підприємець Джордж Грант Блейсделл задумався про продаж на американському ринку ветрозащищенна запальничок, навряд він припускав, у що виллється його задумка. Це приклад того, як кмітливість і підприємницький талант перетворили пересічний, загалом-то, предмет в об'єкт культу і поклоніння.

Згідно з легендою, запальнички Zippo народилися в момент, коли на нуднуватої вечірці Джордж звернув увагу на свого друга Діка Дрессер, який не бажав розлучитися зі старою австрійською запальничкою: потертій що видала види, з тугою незручною кришкою... але, тим не менш, безвідмовно працювала всі ці роки. Дік був людиною солідного матеріального становища, але купити нову запальничку відмовлявся. Навіщо викидати гроші на красиву дрібничку, якщо стара працює, та ще й на вітрі не гасне?

І Джорджа осінило: запальничка - саме те, що потрібно кожному жителю його країни, незалежно від матеріального становища. Надійна, зручна, здатна пропрацювати довгі роки запальничка. Дрібниця, яка, тим не менш, значно полегшує життя і завжди повинна бути під рукою. Конструкцію прототипу довелося допрацювати: корпусу була додана прямокутна форма, а кришку зробили відкидний, щоб запальничку можна було використовувати однією рукою. Таким чином, змінивши всього пару деталей, конструкція запальнички Zippo наблизилася до досконалості у своєму мінімалізмі. Нічого зайвого, тільки стильний вигляд і зручність використання. Був відкритий невеликий заводик (всього шість робітників у момент запуску виробництва) і Зиппо почала займати своє місце в серцях покупців - і фантастичним темпами. У 2007 році, коли компанія відзначала 75-річний ювілей, була випущена 450-мільйонна запальничка, і зараз виробляється майже 60000 запальничок на день. Обрана спочатку стратегія, яка полягала у сумлінному підході до виробництва і дотриманні ідеального балансу традицій та інновацій, принесла свої плоди.

Стильна, приваблива, що йде в ногу з часом - все це сьогодні можна сказати про Zippo. Купити запальничку означає придбати у власне володіння шматочок історії, предмет, що символізує американське якість і надійність. Незважаючи на те, що конструкція запальнички донині залишається незмінною, дизайн Зиппо удосконалювався з ходом часу. Фахівці компанії пильно стежили за модою і настроєм покупців, і, врешті-решт, був налагоджений випуск особливих серій із зміненим дизайном. У 1956 році вийшла в світ серія Slim для прекрасної половини людства, а пізніше з'явилася Zippo Armor з потовщеними стінками, Зиппо для трубок, а в 2005 році - газові запальнички Zippo Blu. Тепер кожен може вибрати собі аксесуар за смаком або навіть зайнятися колекціонуванням рідкісних моделей.

Якщо у Вас виникне бажання долучитися до культового бренду Zippo, купити придивилася запальничку Ви можете на сторінках нашого Інтернет-магазину. До Ваших послуг розсортовані за типами лоти з докладним описом і фото до кожного, а також широкий вибір різноманітних аксесуарів.

 

Запальнички Zippo купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Краматорськ, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Херсон, Сімферополь, Кам'янець-Подільський, Полтава, Чернігів, Черкаси, Луцьк, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Севастополь, Кременчук, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Ялта і багато інших міст України.