Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Біноклі Kowa отримані в повному асортименті

Наш інтернет-магазин радий презентувати Вам повні асортименти біноклів японського виробника KOWA.

Компанія KOWA Group, офіс якої перебуває в Японії, була створена в 1897 році й відома вже кілька десятків років на світовому ринку. Одним із пріоритетних напрямків розвитку компанії є розробка оптичних приладів і впровадження інноваційних технологій у цій галузі. На ринку спортивної оптики (виробництво біноклів, зорових труб), KOWA є всесвітньо відомим брендом. По якості продукції й кількості інновацій вартому на одному рівні з такими лідерами цього сегмента як Leupold (USA), Carl Zeiss (Germany), Nikon (Japan) і ін. Більша частина виробничих площ компанії розміщена в Японії, також є завод у Китаєві. Вся продукція маркірується серійним номером і забезпечується гарантією строком 10 років. Вся оптика KOWA крім біноклів серії SV й YF зроблена й зібрана в Японії. Компанія KOWA неодноразово виступала як офіційний постачальник спостережливих приладів для різних спортивних змагань (у тому числі й для Олімпійських Ігор), є спонсором всесвітнього престижного конкурсу фотографів-орнітологів. Має чимало нагород за розробку й впровадження інновацій в області оптики. Різні моделі неодноразово були відзначені провідними профільними експертами, як кращі у своїй категорії. На даний момент колекція спортивної оптики KOWA складається із чотирьох серій біноклів: Prominar (Genesis) XD, BD, SV й YF. Незважаючи на гадані невеликі асортименти, біноклі Kowa бувають як компактні, так і полноразмерные, в асортименті є біноклі kowa із системою, що обертає, Porro й Roof, середньо цінові біноклі й моделі премиум класу. Дійсні цінителі оптики звернуть увагу на лояльну цінову політику компанії, порівнюючи продукцію KOWA із прямими конкурентами. Хочемо звернути Вашу увагу лише на основні особливості біноклів kowa.

 

Prominar XD (Extra Low Dispersion) - це спеціальний сорт оптичного скла з низькою дисперсією, розроблений компанією KOWA для об'єктивів біноклів і підзорних труб. Застосування даних стекол у конструкції об'єктивів дозволяє практично позбутися від такої неприємної аберації, як хроматизм. Вартість такого скла досить висока, і лише виробники высокотехнологичной оптики застосовують його у своїх продуктах премиум-класса. Kowa небезпідставно затверджує про перевагу Prominar XD над іншими різновидами низько дисперсних стекол, що неодноразово підтверджено тестами й думкою експертів. (Серія Prominar XD)

 

Kowa Repelling(KR) Coating - це багатофункціональне покриття, спеціально розроблене для біноклів KOWA. Наноситься на зовнішні сторони лінз, запобігаючи появі подряпин, у той же час будучи гідрофобним (перешкоджає змочуванню водою). Покриття KR захищає лінзи від будь-якого впливу води (дощ, сніг, туман, бризи або безпосереднє занурення), а також від скупчення бруду, розчиненої у воді. Досить просто інтенсивно струснути бінокль після використання у вологих умовах, і краплі води будуть вилучені із зовнішньої поверхні лінз. Дане покриття має достатню твердість і перешкоджає випадковій появі подряпин при механічному впливі малої й середньої сили. Це дозволить використати прилад у більше екстремальних умовах і зберегти при цьому повну функціональність оптики. (Серія SV, YF)

Фірмове покриття призм Kowa C3 - Для своїх біноклів конструкції ROOF компанія розробила діелектричне покриття з високою здатністю, що відбиває, Kowa C3. Це дозволило збільшити коефіцієнт відбиття до 99% і вище у всій видимій області спектра, що значно вище, ніж даний показник в алюмінієвих і срібних покриттях. Це не тільки забезпечує яскраве й чітке зображення, але й точне відтворення квітів. (Серія Prominar XD, BD)

 

Призмы SK15 + BAK4 - Наступним кроком у виробництві бінокулярних призм Roof стало застосування спеціального сорту оптичного скла SK15 з високим коефіцієнтом переломлення. Виготовлення комбінованих призм Roof зі стекол SK15 й BAK4, дозволяє практично позбутися від паразитних внутрішніх перевідбиттів, певною мірою, що впливають на якість зображення. Свої біноклі комплектують такими призмами тільки два виробники оптики, один із яких KOWA. (Серія Prominar XD, BD)

 

Phase Coating - спеціальне фазокорректирующее покриття, що наноситься на одну з поверхонь призменной системи, що обертає, у вигляді найтонших шарів. Вартість такого покриття досить висока, а процес нанесення вимагає прецизійної точності, тому таке технологічне ускладнення можуть дозволити собі тільки імениті виробники оптики. Фазова корекція необхідна винятково для оптичної системи Roof, оскільки, проходячи через таку призму, виникає внефазовое зсув на половину довжини світлової хвилі, що приводить до ослаблення дозволу зображення, а також зниженню контрастності. Phase Coating коректує цей зсув. Як результат - зображення максимально чітке й контрастне. Сьогодні без фазокорректирующего покриття практично немислима конструкція сучасного високоякісного оптичного приладу призменной системи Roof. (Серія Prominar XD, BD, SV)

 

Waterproof - означає, що оптика герметизирована ущільнювальним Про-кільцем і захищена від проникнення вологи по міжнародному класі IPX7. Занурення в рідину в плині 30 хвилин на глибину 1 метр не нанесе приладу найменшого збитку й не вплине на його функціональність. Такій оптиці ніякі погодні умови не страшні. (Серія Prominar XD, BD, SV, YF)

 

Fogproof - означає, що корпус зсередини заповнений сухим азотом, що виключає конденсацію вологи на внутрішніх поверхнях при перепаді температур.Як наслідок, оптика не запотіває зсередини, а також не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря віддаляється із приладу й заміняються інертним газом (у цьому випадку азотом N2), що не містить у своїй сполуці пар води й не конденсується. (Серія Prominar XD, BD, SV, YF)

 

Magnesium Body. Завдяки порівняно малій вазі й твердості в сплавах, магній використається в різних галузях промисловості з підвищеними вимогами до експлуатаційних характеристик. Корпуса біноклів, виконані з магнієвого сплаву, уважаються на даний момент сам надійними й високоякісними й відрізняються високою якістю обробки, що завжди позитивно відбивається на зовнішньому вигляді приладу й радує око. Оптика в таких корпусах буде служити в плині максимально довгого часу. (Серія Prominar XD)

 

Lightweight Body. Корпус біноклів даної серії виготовлений з особливо легкого полікарбонату, що дозволило зменшити вагу на 10-20% у порівнянні з аналогічними моделями конкурентів. При цьому балансування й ергономічні характеристики бінокля тільки виграли. Прилад максимально зручно лягати в руки спостерігача, а міцне, комбіноване (частково гладке, частково шорстке), профільоване гумове покриття дозволяє надійно зафіксувати бінокль у долонях. (Серія SV, YF)

Абсолютно всі біноклі Kowa мають повне багатошарове просвітління, і є водозащищенными й наповнені сухим азотом.