Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Знижені ціни на біноклі Barska

Істотне зниження ціни на біноклі Barska.

Ви можете ознайомитися з короткими характеристиками біноклів на які знижені ціни.


Бінокль Barska Floatmaster 10x30 WP Yellow

Бінокль Barska Floatmaster створений для людей які віддають перевагу відпочинку на воді, эо човен, яхта, катер. Характерна риса даної моделі це те, що він не тоне у воді. Повна герметичність корпуса охороняє влучення води усередину бінокля й не допускає конденсату на лінзах. Бінокль Barska Floatmaster 10x30 WP Yellow має обрезиненный корпус жовтих кольорів, що надійно лежить у руці. Це охороняє бінокль від незначних механічних ушкоджень. Біноклі Barska, призначені для людей ведучих активний спосіб життя, що часто виїжджають на природу, риболовлю, полювання.

 

Бінокль Barska X-Trail 8x42 Reverse Porro

Біноклі серії Barska X-Trail, це доступна ціна, якісне зображення, рубінове покриття, що відтинає влучення ультрафіолетових променів. Прояснена оптика забезпечить якісне, стереоскопічне, яскраве й контрастне зображення. Все це дозволить використати бінокль в умовах поганої освітленості. Використання нової технології Reverse Porro, дало можливість зробити його компактніше на 30 відсотків, чим аналогічні моделі Бінокль Barska X-Trail 8x42 Reverse Porro, має прогумований корпус, що охороняє виріб від незначних механічних ушкоджень. Біноклі Barska, призначені для людей ведучих активний спосіб життя, що часто виїжджають на природу, риболовлю, полювання.


Бінокль Barska X-Treame 8x40 XWA

Бінокль серії Barska X-Treame, ця модель у відмінності від інших має велике поле зір, 166 метрів. Багатошарове просвітління оптики забезпечить якісне, стереоскопічне, яскраве й контрастне зображення. Все це дозволить використати бінокль в умовах поганої освітленості. Бінокль Barska X-Treame 8x40 XWA, має прогумований корпус синіх кольорів, що охороняє виріб від незначних механічних ушкоджень. Біноклі Barska, призначені для людей ведучих активний спосіб життя, що часто виїжджають на природу, риболовлю, полювання.