Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Ножі Victorinox (Вікторінокс)

Ніж Victorinox WorkChamp 0.9064.3 Black
Код товару: 0.9064.3
Ніж Victorinox WorkChamp 0.9064.3 Black має рукоятку із матового чорного нейлону. Немає завдань н..
1

Ціна: 2 985 грн

Ніж Victorinox Atlas 0.9033
Код товару: 0.9033
Ніж Victorinox Atlas 0.9033 має рукоятку із матового червоного нейлону. Ножі довели свою надійніс..
0

Ціна: 2 072 грн

Ніж Victorinox Camper 1.3613
Код товару: 1.3613
Компанія Victorinox (Вікторінокс) давно завоювала український ринок своєю продукцією, так як вона як..
3

Ціна: 878 грн

Ніж Victorinox Camper Camping 1.3613.71
Код товару: 1.3613.71
Компанія Victorinox (Вікторінокс) давно завоювала український ринок своєю продукцією, так як вона як..
1

Ціна: 859 грн

Ніж Victorinox Classic 0.6203
Код товару: 0.6203
Рукоятка із глянсового червоного нейлону Досить маленький ніж Victorinox Classic 0.6203, зручно н..
1

Ціна: 545 грн

Ніж Victorinox Classic 0.6203.840 Edelweiss
Код товару: 0.6203.840
Рукоятка із глянсового білого нейлону з зображенням едельвейса Досить маленький ніж Victorinox Cl..
2

Ціна: 693 грн

Ніж Victorinox Classic SD 0.6223
Код товару: 0.6223
Рукоятка із глянсового червоного нейлону Досить маленький ніж Victorinox Classic SD 0.6223, зручн..
0

Ціна: 722 грн

Ніж Victorinox Classic SD 0.6223.2 Blue
Код товару: 0.6223.2
Рукоятка із глянсового блакитного нейлону Досить маленький ніж Victorinox Classic SD 0.6223.2 Blu..
1

Ціна: 541 грн

Ніж Victorinox Classic SD 0.6223.3 Black
Код товару: 0.6223.3
Рукоятка із глянсового чорного нейлону Досить маленький ніж Victorinox Classic SD 0.6223.3 Black,..
1

Ціна: 541 грн

Ніж Victorinox Classic SD 0.6223.4 Green
Код товару: 0.6223.4
Рукоятка із глянсового зеленого нейлону. Досить маленький ніж Victorinox Classic SD 0.6223.4 Gree..
0

Ціна: 541 грн

Ніж Victorinox Classic SD 0.6223.7 White
Код товару: 0.6223.7
Рукоятка із глянсового білого нейлону Досить маленький ніж Victorinox Classic SD 0.6223.7 White, ..
0

Ціна: 541 грн

Ніж Victorinox Classic SD 0.6223.8 Yellow
Код товару: 0.6223.8
Рукоятка із глянсового жовтого нейлону Досить маленький ніж Victorinox Classic SD 0.6223.8 Yellow..
0

Ціна: 541 грн

Ніж Victorinox Classic SD 0.6223.94 Camo
Код товару: 0.6223.94
Рукоятка із глянсового мілітарі нейлону Досить маленький ніж Victorinox Classic SD 0.6223.94 Camo..
0

Ціна: 693 грн

Ніж Victorinox Climber 1.3703
Код товару: 1.3703
Будь те сходження, похід або експедиція, ніж Victorinox Climber 1.3703 допоможе вам одержати додатко..
0

Ціна: 1 203 грн

Ніж Victorinox Climber 1.3703.3 Black
Код товару: 1.3703.3
Будь те сходження, похід або експедиція, ніж Victorinox Climber 1.3703.3 Black допоможе вам одержати..
3

Ціна: 1 085 грн

Показано з 1 по 15 з 69 (всього 5 сторінок)

Ножі Victorinox (Вікторінокс)

Ножі Victorinox - швейцарська якість за вигідною ціною

Серед величезної кількості корисних пристосувань, складні ножі є вірним супутником людини. Свою історію, ножі беруть ще з кам'яних часів, коли наші предки користувалися прообразами таких інструментів, виготовлених з вулканічного скла. З розвитком металургійної галузі, стало можливим виробляти ножі з найрізноманітніших металів. Таким чином, після закінчення сотень років, з'явилися інструменти, без яких досить складно уявити повсякденне життя людини.

Спочатку, ножі виконували роль зброї, за допомогою якої люди добували їжу. На сьогоднішній день, такі інструменти є незамінними як під час туристичного походу або відпочинку на природі, так і в побуті. Завдяки універсальності багатьох складних ножів, вони використовуються в різних сферах діяльності. З огляду на незамінності інструментів даного типу, в XIX і XX століттях з'явилася величезна кількість компаній, які спеціалізувалися на виробництві інструментів даного типу. Варто сказати, що багато з них ведуть свою діяльність і до цього дня. Однією з таких компаній є Victorinox (Вікторінокс).

Ножі Victorinox (Вікторінокс) є одними з найбільш популярних і продаваних у світі. Варто сказати, що вони виробляються однойменної швейцарською компанією з XIX століття. Компанія Victorinox була заснована в 1884 році молодим бізнесменом Карлом Ельзенер, який приїхав до Швейцарії після навчання в Німеччині і Франції. Отримавши якісну європейську освіту, молодий підприємець вирішив відкрити своє маленьке підприємство, яке спеціалізувалося на виробництві якісних ножів, що мають оригінальний дизайн. Стрімкий розвиток фірми, дозволило в 1891 році почати виробництво швейцарських ножів Вікторінокс, які використовувалися в збройних силах держави. Найважливішими в ті роки розробками, стали офіцерські і спортивні ножі, прикрашені емблемою у вигляді «хреста на тлі щита». Варто зазначити, що такий логотип в подальшому майбутньому став фірмовим і використовується, до цього дня. Уже до кінця XX століття виробництво швейцарської компанії Вікторінокс дозволило випускати кухонні і кишенькові ножі у величезній кількості. Такі ножі Вікторінокс цінуються, насамперед, завдяки своїй якості, надійності, доступній ціні і довговічною експлуатаціею.

На сьогоднішній день, купити швейцарський ніж Victorinox можна в багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні. Серед основних сегментів виробленої ножової продукції Вікторінокс виділяють:

- ножі складного типу;

- ножі для кухні;

- мультитули.

Варто сказати, що товари даного типу виробляються з нержавіючої та дуже міцної сталі. Не дарма, багатофункціональний ніж Victorinox входить в комплект спорядження астронавта NASA.

На превеликий жаль, багато вітчизняних магазини пропонують купити вироби даного виробника, котрі є не оригінальними і відповідно, мають низьку якість виготовлення. Саме тому, вирішивши віддати перевагу продукції Victorinox, рекомендується вибрати саме той магазин, який працює безпосередньо з офіційними дилерами компанії-виробника.

Одним з таких, є інтернет-магазин Filingun.com.ua, який здійснює свою діяльність в місті Києві. Відвідавши каталог магазину, вашій увазі будуть запропоновані різні моделі ножів, які виробляються швейцарською компанією Victorinox. Серед найпопулярніших, можна виділити ножі swiss army, rescue tool і huntsman. Справа в тому, що дані товари є переможцями багатьох тестів на міцність і функціональність. До того ж, вони відрізняються універсальністю і можуть виконувати не тільки функцію ножа, а й інших незамінних інструментів. Також великою популярністю користуються такі вироби як outrider, Atlas, Camper, EcoLine. Маючи оригінальний дизайн, який дозволяє використовувати виріб з максимальним комфортом, робить ці моделі ще більш вигідними для покупки.

В цілому, незалежно від того, який саме ніж Victorinox ви вирішили купити, його якість і надійність вас в повній мірі задовольнить. Справа в тому, що над розробкою нових екземплярів, працюють провідні інженера і дизайнери світу. У своїй роботі, вони прагнуть задовольнити вподобання всіх людей, які шукають якісний і надійний ніж. Варто відзначити, що деякі вироби виготовляються на протязі багатьох років. Перш за все, це ножі серії Classic, Hercules, Spartan і Work Champ. Ножі можуть експлуатуватися багато десятків років в найрізноманітніших сферах діяльності людини, що робить їх універсальними і переважно вигідними для використання. Крім цього, в каталозі нашого інтернет-магазину представлені ножі Вікторінокс Climber, Forester, Nomad, Outrider і Delemont, доступні за цілком прийнятною ціною.

Відвідавши наш каталог, ви зможете ознайомитися з різними моделями ножів Victorinox, які виробляються на сьогоднішній день і вже змогли зарекомендувати себе серед людей в усьому світі. Ножі Вікторінокс представлені в асортименті інтернет-магазину Filingun.com.ua відрізняються рядом якісних характеристик, а також цілком прийнятною ціною.

Напевно, вибираючи кишеньковий ніж з безлічі представлених в каталозі, у людини можуть виникнути питання, які стосуються характеристик, нюансів використання або ж придбання тієї чи іншої моделі. У разі виникнення труднощів, кожна людина завжди зможе звернутися до одного з наших представників і отримати компетентну відповідь на своє питання. У разі необхідності, один з наших співробітників зможе дати рекомендації з приводу вибору ножів Victorinox, який відповідає всім перевагам клієнта.

Незважаючи на те, що інтернет-магазин Filingun.com.ua веде свою діяльність в місті Києві, ми можемо відправити куплений товар в будь-яке інший місто країни однією з кур'єрських служб. Вирішивши купити ніж Victorinox у нас, ви не пошкодуєте про свій вибір і обов'язково повернетеся до нас знову.

 

Ножі Victorinox (Вікторінокс) купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Херсон, Сімферополь, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Вінниця, Ялта і багато інших міст України.