067-507-58-00
Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Насоси, балони, резервуари високого тиску (ВТ) для PCP пневматики

Адаптер 2x12g CO2 для Umarex AirMagnum 850
Код товару: 465.101
Адаптер 2x12g CO2 для Umarex AirMagnum 850 призначений для установки в пневматичні гвинтівки Umarex ..
0

Ціна: 2 013 грн

2 013 грн
Адаптер Sig Sauer MPX/MCX 12g CO2 to 88g Airsource Adaptor
Код товару: 1625.01.51
Адаптер Sig Sauer MPX/MCX 12g CO2 to 88g Airsource Adaptor призначений для установки в пневматичні г..
1

Ціна: 1 385 грн

1 385 грн
Балон BSA для гвинтівки Superten R-10
Код товару: 1440.00.20
Всі хто купив pcp гвинтівки BSA SuperTen фірма BSA, та й ми теж рекомендуємо доукомплектувати свою г..
1

Ціна: 3 036 грн

3 036 грн
Балон високого тиску Walther 6 л
Код товару: 465.110
Компанія Walther пропонує вашій увазі балон високого тиску для накачування резервуарів PCP зброї. Ро..
1

Ціна: 9 258 грн

9 258 грн
-10 %
Балон ВТ Raptor 6л
Код товару: 3993.00.52
Балон високого тиску для стисненого повітря ВТ Raptor 6л - призначений для заправки пневматичних гви..
2

Стара ціна: 10 237 грн
Ціна: 9 213 грн

 10 237 грн   9 213 грн
-5 %
Балон для стисненого повітря ВД BSA-GUNS для PCP-гвинтівок
Код товару: 1440.00.63
Балон з заправної станцією BSA-GUNS призначено пневматичних гвинтівок класу PCP. Даний пристрій наба..
2

Стара ціна: 14 322 грн
Ціна: 13 606 грн

 14 322 грн   13 606 грн
-10 %
Балон для стисненого повітря ВТ SAT co LTD 300 Bar 3L
Код товару: 1752.00.00
Балон високого тиску для стисненого повітря ВТ SAT co LTD 300 Bar 3L FQC 136-3.0-30 - балон високого..
1

Стара ціна: 7 685 грн
Ціна: 6 917 грн

 7 685 грн   6 917 грн
-10 %
Балон для стисненого повітря ВТ SAT co LTD 300 Bar 4.7L
Код товару: 1752.00.01
Балон високого тиску для стисненого повітря ВТ SAT co LTD 300 Bar 4.7L FQC 137-4.7-30 - балон високо..
7

Стара ціна: 8 207 грн
Ціна: 7 386 грн

 8 207 грн   7 386 грн
Заправна станція Raptor з манометром WIKA
Код товару: 3993.00.07
Заправна станція Raptor з манометром Wika призначена для експлуатації з балонами високого тиску. Обл..
2

Ціна: 2 900 грн

2 900 грн
Заправочний штуцер Raptor
Код товару: 3993.00.62
Заправочний штуцер Raptor призначений для з'єднання з шлангами високого тиску заправних станцій або ..
0

Ціна: 299 грн

299 грн
Набір запчастин BSA для фільтра Hill
Код товару: 1440.00.19
Набір запчастин для насоса високого тиску стисненого повітря BSA-GUNS Air compressor pump для фільтр..
2

Ціна: 347 грн

347 грн
Насос Hill mk3 з осушувачем для Diana PCP
Код товару: 377.01.69
Компанія Hill є лідируючою фірмою з виготовлення систем ручних накачувань. На замовлення фірми Diana..
1

Ціна: 7 755 грн

7 755 грн
Насос високого тиску Benjamin
Код товару: 1002345
Після того як, компанія Benjamin Sheridan почала випуск пневматичних гвинтівок системи PCP (пневмати..
3

Ціна: 3 490 грн

3 490 грн
-5 %
Насос ручний Webley Accupump для PCP без манометра
Код товару: 2370.29.73
Насос ручний Webley Accupump без манометра - призначений для накачування гвинтівок системи PCP. Висо..
0

Стара ціна: 3 770 грн
Ціна: 3 582 грн

 3 770 грн   3 582 грн
Насос ручний високого тиску BSA-Guns Air compressor pump by Hill
Код товару: 1440.00.16
На замовлення фірми BSA-GUNS компанія Hill розробила ручний насос ВТ для пневматичних гвинтівок PCP...
3

Ціна: 7 293 грн

7 293 грн
Показано з 1 по 15 з 28 (всього 2 сторінок)

Насоси, балони, резервуари високого тиску (ВТ) для PCP пневматики

Насоси, балони та резервуари високого тиску

Ласкаво просимо в розділ нашого сайту, присвячений насосам, балонам і резервуарам високого тиску для PCP пневматики. Також Ви можете купити тут осушувач повітря і набір запчастин для фільтра насоса системи ручного накачування.

Як відомо, гвинтівки PCP працюють завдяки резервуару зі стисненим повітрям, і одного разу настає момент, коли гвинтівці потрібна заправка. На сьогоднішній день на ринку аксесуарів для пневматики існує кілька видів пристосувань для заправки PCP гвинтівок.

Наприклад, можна придбати змінні резервуари високого тиску (ВТ) для стисненого повітря - до деяких моделей PCP гвинтівок випускаються запасні резервуари.

Другим варіантом є балони для стисненого повітря (ще одна назва - балон ВТ), які приєднуються до гвинтівки і заправляють її. Такі балони часто комплектуються заправною станцією, щоб було простіше відслідковувати рівень тиску (або ж заправна станція для PCP може бути придбана окремо).

Третій варіант заправки - насоси високого тиску для пневматики. Сучасні системи ручного накачування являють собою зручні та компактні пристрої, часто - розбірної конструкції. Крім цього, насоси ВТ можуть володіти рядом додаткових функцій: можливістю установки додаткових фільтрів, наявністю сепаратора вологості і т.і.

На даний момент наш магазин готовий запропонувати покупцям продукцію наступних виробників балонів і насосів:

- Axsor - шведський виробник пневматичної зброї. Насос високого тиску даної марки користується популярністю серед любителів пневматики попереднього накачування. Незважаючи на те, що на тлі конкурентів дана компанія досить молода (заснована в 1995 році), продукція Axsor часто випереджає аналогічні товари інших марок. Приміром, в 1999 році саме гвинтівка Logun Axsor посіла перше місце в рейтингу пневматики того року. PCP насос ВТ цієї марки демонструє високі показники якості, його хвалять користувачі по всьому світу.

- BSA Guns. Резервуар високого тиску від даного бренду - високоякісний продукт, перевірений сотнями покупців по всьому світу. BSA Guns виробляє чудові гвинтівки і не обходить стороною лінію супутніх товарів. Окремої згадки заслуговує насос для PCP гвинтівки, спроектований спільно з компанією Hills. Досвід світового лідера з виробництва систем ручного накачування не міг не позначитися на якості та функціоналі кінцевого продукту.

- Benjamin Sheridan - є підрозділом американського виробника зброї Crosman. Коли на ринок були випущені перші пневматичні гвинтівки в рамках лінії Benjamin Sheridan, стало зрозуміло, на що робилася ставка при проектуванні зброї: якість і оригінальний дизайн. В результаті, покупцям припало до смаку дане поєднання, і лінія товарів розширилася до ряду аксесуарів. У тому числі, на ринок біла випущена така необхідна для власників PCP-гвинтівки річ, як насос високого тиску.

- Cometa. Підприємство Carabinas Cometa може похвалитися багатовіковою історією. З XVI століття іспанські зброярі відточували свою майстерність, і неякісний продукт виробляти просто не вміють. Балони ВТ для пневматики - важливий компонент, необхідний для роботи пневматичної зброї, і співробітники компанії Carabinas Cometa повною мірою це усвідомлюють. Тож Ви можете розраховувати на надійний і довговічний продукт.

- Gehmann - підприємство, засноване в 1930 році, що зуміло за цей час вийти спочатку на національний, а потім і на міжнародний рівень. Насос високого тиску для пневматики від даного виробника являє собою збалансоване поєднання «ціна-якість» плюс приємний дизайн. Як правило, насоси від Gehmann оснащуються фільтром, манометром і клапаном для конденсату.

- Hatsan - турецька компанія, в рекордно короткі терміни завоювала стабільні позиції на світовому ринку. Насос для PCP від Hatsan - зразок надійності і якості. Так як підприємство працює за принципом повного виробничого циклу, то може поручитися за кожну деталь готової продукції. Майже весь обсяг виробленого товару (близько 95%) йде на експорт, і покупці по всьому світу встигли гідно оцінити турецькі гвинтівки та аксесуари до них. Насос для PCP - не виняток.

- SAT co LTD - китайський виробник, національний лідер з випуску обладнання для роботи зі стисненими газами. Проте, цим сфера їх діяльності не обмежується, і ми раді запропонувати своїм клієнтам балони високого тиску для стисненого повітря і заправні станції. Предметом гордості компанії є відповідність їхньої продукції світовим стандартам. В Україні продукція SAT co LTD також пройшла сертифікацію.

- Walther - німецьке підприємство. З моменту заснування компанія займалася виробництвом зброї у великих масштабах, в тому числі, для потреб армії. У середині двадцятого століття було відкрито напрямок з виробництва пневматичної зброї. У цьому розділі сайту представлені супутні товари для PCP-пневматики, зокрема, балони.

Ще раз нагадуємо, що заправна станція для PCP пневматики може бути придбана окремо, якщо Ваш балон для стисненого повітря нею неукомплектовано.

Якщо Ви вирішите купити балони, насоси, резервуари ВТ для pcp пневматики в нашому інтернет-магазині, то радимо також заглянути в такі розділи сайту, як «Оплата і доставка» і «Контакти». Там Ви зможете відшукати всю необхідну інформацію для тих, хто хоче зробити замовлення. Зокрема, Ви знайдете там повний перелік транспортних компаній, яким ми довіряємо доставку товарів по території України, а також умови кур'єрської доставки по Києву. Якщо Ви бажаєте забрати замовлення самостійно, то схема проїзду до нашого офісу вказана в розділі «Контакти» (також нагадуємо, що в офісі Ви можете забрати тільки заздалегідь замовлений товар).

У разі виникнення додаткових питань по насосах і балонам, Ви можете звернутися по одному з номерів, вказаних в шапці сайту, або запитати нашого оператора в он-лайн режимі в ICQ.

Приємних покупок!

 

Насоси, балони, резервуари високого тиску (ВД) для пневматики купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Краматорськ, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Херсон, Сімферополь, Кам'янець-Подільський, Полтава, Чернігів, Черкаси, Луцьк, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Севастополь, Кременчук, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Вінниця, Ялта і багато інших міст України.

Автор: Артем Филиппов