Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Макети масо-габаритні (ММГ) бойової зброї

Сигнально-шумовий ПП Automatic MP38 СХП
Код товару: 57.00.13
Сигнально-шумовий ПП Automatic MP38 СХП - від компанії Automatic є реплікою відомого у всьому світі ..
2

Ціна: 69 930 грн

Макет автомата Калашникова AK47 Denix 1086
Код товару: 4272
Макет автомата Калашникова AK47 виконаний з метала і дерева з імітацією механізму заряджання і стріл..
1

Ціна: 6 451 грн

Макет масогабаритний автомат АКС-74
Код товару: 3050
Почнемо з того що ММГ (масо-габаритні макети) - це деактивовано бойову зброю простими словами зіпсов..
9

Ціна: 16 234 грн

Макет масогабаритний пістолет-кулемет Шпагіна 7.62
Код товару: 3044
Почнемо з того що ММГ (масо-габаритні макети) - це деактивовано бойову зброю простими словами зіпсов..
0

Ціна: 7 816 грн

Макет пістолета Mauser С96 Germany 1896 Denix 1024
Код товару: 4215
Макет пістолета Mauser С96 Germany 1896 є копією легендарного пістолета Маузер. Цей напівавтоматични..
1

Ціна: 2 077 грн

Макет пістолета Mauser С96 Germany 1896 Denix M-1024
Код товару: 4216
Макет пістолета Mauser С96 Germany 1896 є копією легендарного пістолета Маузер. Цей напівавтоматични..
0

Ціна: 2 423 грн

Макет пістолета-кулемета Thompson M1928 (1928 р.) Denix 1092
Код товару: 4219
Макет пістолета-кулемета Thompson M1928 (1928 р.) Denix 1092 виготовлений з металу і дерева (приклад..
0

Ціна: 6 297 грн

Макет пістолета-кулемета Thompson M1928A1 (1941 р.) Denix 1093
Код товару: 4220
Макет пістолета-кулемета Thompson M1928A1 (1941 р.) Denix 1093 виготовлений з металу і дерева (прикл..
0

Ціна: 5 957 грн

Макет пістолета-кулемета ППШ-41 (СРСР 1941 р.) Denix 9301
Код товару: 4214
Макет пістолета-кулемета ППШ-41 (СРСР 1941 р.) є копією легендарного пістолета-кулемета Шпагіна часі..
1

Ціна: 6 094 грн

Макет револьвера Python 2" USA 1955 Denix 1062
Код товару: 4218
Макет револьвера Python 2" USA 1955 виготовлений з металу з пластмасовими накладками на рукоятці має..
1

Ціна: 2 038 грн

Макет револьвера Python 6" USA 1955 Denix 1050
Код товару: 4217
Макет револьвера Python 6" USA 1955 виготовлений з металу з пластмасовими накладками на рукоятці має..
0

Ціна: 2 098 грн

ММГ Автомат АКС-74У 5,45 мм
Код товару: 2956
Почнемо з того що ММГ (масо-габаритні макети) - це деактивовано бойову зброю простими словами зіпсов..
0

Ціна: 21 044 грн

ММГ Автомат Калашникова АК-74 5,45
Код товару: 2993
Почнемо з того що ММГ (масо-габаритні макети)- це деактивовано бойову зброю простими словами зіпсова..
3

Ціна: 15 633 грн

ММГ Автомат Калашникова АКМС 7,62 мм
Код товару: 1909
Почнемо з того що ММГ (масо-габаритні макети) - це деактивовано бойову зброю простими словами зіпсов..
1

Ціна: 21 044 грн

ММГ Автомат Калашникова складаний АКС-47
Код товару: 1903
Почнемо з того що ММГ (масо-габаритні макети) - це деактивовано бойову зброю простими словами зіпсов..
1

Ціна: 22 246 грн

Показано з 1 по 15 з 36 (всього 3 сторінок)

Макети масо-габаритні (ММГ) бойової зброї

Макети масогабаритні (ММГ) бойової зброї

Ласкаво просимо в збройовий Інтернет-магазин FilinGun!

Один з напрямків нашої діяльності - продаж такого оригінального товару, як макети зброї, в Україні.

Небагато речі здатні викликати настільки ж живий інтерес, як справжню бойову зброю. Воно красиво, складно в конструкції і небезпечно. Останній пункт у цьому переліку якраз і визначає його важкодоступність: придбання і зберігання бойової зброї в Україні строго регламентується законом. Але що ж робити тим, хто бажає придбати у власність зброю, але не збирається його використовувати за прямим призначенням? У такому випадку, на допомогу прийдуть масогабаритні макети зброї (на просторах мережі їх ще можна зустріти під назвою «маса габаритні макети зброї»). ММГ стрілецької зброї являють собою точну копію бойового, не спроможну робити постріл. Відомо два типи подібних макетів. Перший являє зброю, спочатку виготовлене у вигляді макету, ідентичне оригінальної моделі як зовні, так і по конструкції основних механізмів, але відрізняється по складу матеріалів. Другий тип - деактивовано зброю, використовувалося раніше як бойове, але потім, в результаті певних маніпуляцій, яке втратило здатність до пострілу. Макети зброї обох типів не можуть бути перероблені в бойові моделі. Подібні макети, з одного боку, можуть бути використані в якості навчальних моделей на початкових етапах стрілецької підготовки. Вони піддаються часткової розбирання та збирання, мають функціонуючий запобіжник і ударно-спусковий механізм, а також інші прості функції. З іншого боку, масогабаритні макети зброї є об'єктом колекціонування. Що й не дивно: будучи точнейшей копією реальної зброї (а то колишнього реальним), ММГ представляють інтерес для колекціонерів, будучи при цьому абсолютно легальними доступними для придбання та зберігання.

Кожен, хто намагався придбати через інтернет макети зброї, міг зіткнутися з деякими труднощами. Якщо ввести в рядку пошукача запит «ммг купити», можна знайти достатньо велику кількість сайтів, і на кожному в розділі «продам ммг» знайдуться ті чи інші моделі колишнього бойовим зброї. В результаті, все впирається в довіру, яку Ви готові надати тій чи іншій компанії. Робити покупки завжди краще у великих Інтернет-магазинах, які мають можливість запропонувати більш широкий асортимент, ніж невеликі контори, а також, як правило, мають більш налагоджену систему доставки.

Якщо ж намагатися придбати ммг зброї у приватних осіб, спливають додаткові проблеми. Найчастіше під оголошенням «продам ммг» може ховатися кіт у мішку, особливо, якщо Ви вирішили придбати ммг, виготовлений з реальної бойової зброї. На жаль, поширена ситуація, коли заявлене в оголошенні якість товару не відповідає реальному, і Ви, в підсумку, ризикуєте придбати пошарпану річ зі слідами експлуатації (подряпини, тріщини, потертості). Так що якщо Ви задалися метою відшукати якісні макети зброї (ммг), купити такі найкраще у великому магазині, наприклад, в нашому. Тут Ви маєте можливість прочитати відгуки інших покупців, які зробили покупку раніше вас. До того ж, у нашому магазині Ви завжди можете розраховувати на широкий вибір моделей. Ми намагаємося постійно оновлювати асортимент і пропонувати покупцям небудь нове.

Вище по сторінці Ви знайдете певні макети зброї, купити які можна в нашому магазині. На даний момент ми готові запропонувати Вам наступні моделі:

-Автомати: АКС-74, АК-74 5,45мм, АКМ 7,62, АКС-74У;

-Кулемети: Пістолет-кулемет Шпагіна 7.62, Пістолет-кулемет Судаєва ППС 7,62, Пістолет-кулемет Шпагіна ППШ 7.62, Кулемет Дегтярьова ДП-27 7,62мм, Кулемет Максим 7,62мм, ППШ 7.62 Пістолет-кулемет Шпагіна;

-Пістолети: АПС 9мм , Макарова (ПМ), ТТ 7,62 (Тульський Токарев), Револьвер системи Нагана 7,62;

-Карабіни: Карабін СКС 7,62, Самозарядний карабін Симонова СКС-45 7,62;

-Гвинтівки: Самозарядна гвинтівка Токарєва.

Багато хто з перерахованих моделей мають довгу та цікаву історію створення і використання і можуть становити інтерес для колекціонерів. Приміром, у нас Ви можете придбати макет легендарного кулемета Максим, який з 1883 року відзначався на полях битв. Або ж револьвер системи Наган, прийнятий на озброєння російською армією в 1895 році і з тих пір перетворився на її негласний символ, надійний і безвідмовний.

Так що якщо Ви вирішили придбати макети зброї (Україна) в нашому магазині, Ви можете розраховувати на високу якість товарів, грамотну консультацію працівників нашого магазину та оперативну доставку. Для наших клієнтів - тільки кращий сервіс!

Коли Ви визначитеся з моделлю і виберете певні макети зброї, купити їх не складе труднощів: досить натиснути відповідну кнопку біля товару. Склавши список покупок, переходите в «Корзину», де Вам запропонують заповнити спеціальну форму. Коли Ви вкажете всі необхідні дані, залишиться тільки дочекатися дзвінка оператора, який затвердить замовлення і уточнить деякі додаткові деталі (якщо це буде необхідно).

Наш магазин пропонує кілька способів доставки товарів. Якщо Ви - житель столиці, то попередньо замовлені ммг зброї можна забрати за допомогою самовивозу з нашого офісу (схема проїзду вказана в розділі «Контакти»). Якщо ж Ви проживаєте на території України, то до Ваших послуг доставка покупки за допомогою транспортних компаній. Даний спосіб доставки є найбільш оперативним, надійним і зручним. Повний перелік компаній Ви відшукаєте в розділі «Оплата і доставка». Можете вибрати саме ту компанію, яка викликає у Вас найбільшу довіру.

Якщо ж у Вас виникнуть питання щодо асортименту магазину або інших деталей, наші консультанти завжди готові допомогти. Телефони, за якими можна звернутися, вказані в шапці сайту і в розділі «Контакти».

Крім ММГ, на сторінках магазину FilinGun Ви зможете відшукати безліч корисних і цікавих пропозицій: аксесуари, подарунки, засоби по догляду за зброєю, комплектуючі... і багато іншого. Загляньте до нас ще!

 

Макети масо-габаритні (ММГ) бойової зброї купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Краматорськ, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Херсон, Сімферополь, Кам'янець-Подільський, Полтава, Чернігів, Черкаси, Луцьк, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Севастополь, Кременчук, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Ялта і багато інших міст України.