067-507-58-00
Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Пружинно-поршневі пістолети

Пневматичний пістолет Crosman PSM45
Код товару: 1002838
Корпорація Crosman представляє вашій увазі - пневматичний пістолет Crosman PSM45. Ствольна коробка п..
1

Ціна: 938 грн

938 грн
Пневматичний пістолет SPA S3
Код товару: S3
Сьогодні ми хочемо запропонувати вашій увазі пневматичний пістолет SPA S3 від компанії SPA. Це пружи..
1

Ціна: 857 грн

857 грн
Пістолет пневматичний Browning 800 Mag
Код товару: 2.4952
Сьогодні ми хочемо вам запропонувати виріб від компанії Umarex - пістолет пневматичний Browning 800 ..
0

Ціна: 4 399 грн

4 399 грн
Пістолет пневматичний Ruger Mark I
Код товару: 2.4963
Сьогодні ми хочемо вам запропонувати виріб від компанії Umarex - пістолет пневматичний Ruger Mark I...
2

Ціна: 2 369 грн

2 369 грн
Пістолет пневматичний Webley Typhoon
Код товару: 2370.21.86
Компанія Webley найвідоміша британська компанія, що займається випуском пневматичної зброї. Сьогодні..
1

Ціна: 2 438 грн

2 438 грн
Пневматичний пістолет Cometa Indian
Код товару: 409.00.17
..
0

Ціна: 2 993 грн

2 993 грн
Пневматичний пістолет Cometa Indian нікель
Код товару: 409.00.18
..
0

Ціна: 3 477 грн

3 477 грн
Пневматичний пістолет E-xtra XTSG XT-S3
Код товару: 189
Сьогодні ми хочемо запропонувати вашій увазі пневматичний пістолет E-xtra XTSG XT-S3 від компанії E-..
2

Ціна: 979 грн

979 грн
Пневматичний пістолет ИЖ 53М
Код товару: 1662.00.26
Найбільш популярний пневматичний пістолет ИЖ 53М, пружинно- поршневої конструкції Російського в..
7

Ціна: 2 618 грн

2 618 грн
Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)

Пружинно-поршневі пістолети

Продаж пружинно-поршневих пістолетів в Києві

Стрільба з пневматичної зброї користується досить великою популярністю серед багатьох людей. Перш за все, варто сказати про те, що вона є не сильно витратною, а найголовніше, процес навчання поводженню зі стрілецькою зброєю повністю безпечний для людини. На відміну від бойових одиниць, на покупку пневматики не вимагається дозвіл. На сьогоднішній день, існує велика кількість різноманітних видів пневматичної зброї. Широке поширення отримали пружинно-поршневі пістолети. Вони мають досить велику кількість переваг для покупки і відповідно, використання.

Особливості пістолетів пружинно-поршневого типу

Принцип функціонування пістолетів даного виду є дуже схожим з гвинтівками, в яких також встановлено пружинно-поршневий механізм. Конструкція є аналогічною, але при цьому має менші розміри. Варто сказати, що взвод і перезарядка здійснюється шляхом перелому ствола. В одну з його казенних частин вставляється куля, а ствол може бути повернутий в початкове положення. Робота всієї конструкції є дуже простою і максимально ефективною. Якщо купується пістолет, випущений відомою компанією, то ймовірність того, що він зламається - мінімальна.

Пістолети пружинно-поршневого типу відрізняються своєю надійністю і стабільністю функціонування. Варто сказати, що гідністю зброї також є і той факт, що ствол - нарізний. При необхідності, замість кульок, людина може використовувати кульки. Це забезпечує вплив на кучність стрільби, а також дальність польоту кулі. Безсумнівним плюсом також є і те, що пістолети даного типу не вимагають використання балонів з СО2, а також дозаправлення.

Де купити пружинно-поршневий пістолет в Києві?

На сьогоднішній день, в столиці України працює безліч спеціалізованих магазинів, ознайомившись з асортиментом яких можна переконатися в тому, що вибір пістолетів даного типу досить великий. Саме тому, багато людей, які ніколи раніше не стикалися з питанням придбання пневматичної зброї, дуже часто вибирають першу-ліпшу модель. Як наслідок, ймовірність покупки неякісного пістолета, який був проведений сумнівною компанією, є дуже великим.

У тому випадку якщо вам потрібно придбати пістолет, який має пружинно-поршневу конструкцію, то ознайомившись з асортиментом магазину filingun.com.ua ви неодмінно зможете знайти для себе підходящий варіант. У нас представлений великий вибір моделей від провідних виробників. Завдяки тому, що магазин співпрацює з виробниками напряму, ціна покупки стає самою мінімальною. При виникненні у клієнта інтернет-магазину будь-яких питань пов'язаних з вибором зброї або отриманням інформації про технічні характеристики, завжди можна зв'язатися з одним з менеджерів.

Вибравши інтернет-магазин filingun.com.ua, ви залишитеся задоволені покупкою.

 

Пружинно-поршневі пістолети купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Краматорськ, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Херсон, Сімферополь, Кам'янець-Подільський, Полтава, Чернігів, Черкаси, Луцьк, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Севастополь, Кременчук, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Вінниця, Ялта і багато інших міст України.