Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Сокири: туристичні, бойові, метальні, ковані, мисливські

Набір Morakniv Outdoor Kit Orange
Код товару: 2305.01.24
Сьогодні ми хочемо вам докласти чудову пропозицію від компанії Morakniv універсальний набір Morakniv..
1

Ціна: 3 483 грн

Сокира Boker United Cutlery M48 Tactical Tomahawk (09UC2765)
Код товару: 2373.04.65
Сьогодні ми хочемо представити вашій увазі виріб від торгової марки Boker - Сокира Boker United Cutl..
1

Ціна: 3 526 грн

Сокира Morakniv Outdoor Axe Orange
Код товару: 2305.01.23
Сьогодні ми хочемо вам докласти чудову пропозицію від компанії Morakniv сокира Morakniv Outdoor Axe ..
1

Ціна: 2 365 грн

Сокира Boker Magnum Black Ronin Tomahawk (09GL1418)
Код товару: 2373.05.44
Сьогодні ми хочемо представити вашій увазі виріб від торгової марки Boker - Сокира Boker Magnum Blac..
1

Ціна: 2 043 грн

Сокира Boker Magnum Pocket Axe (09SC016)
Код товару: 2373.05.45
Сьогодні ми хочемо представити вашій увазі виріб від торгової марки Boker - Сокира Boker Magnum Pock..
1

Ціна: 2 150 грн

Сокира Boker United Cutlery M48 Kommando Ranger Hawk (09UC2836)
Код товару: 2373.05.42
Сьогодні ми хочемо представити вашій увазі виріб від торгової марки Boker - Сокира Boker United Cutl..
1

Ціна: 4 988 грн

Сокира Cold Steel Frontier Hawk 90F
Код товару: 1260.00.96
Компанія Cold Steel займається виробництвом не тільки ножів, але і сокир, одну з них сьогодні ми і х..
4

Ціна: 2 079 грн

Сокира Cold Steel Spike Hawk
Код товару: 1260.03.36
Компанія Cold Steel займається виробництвом не тільки ножів, але і сокир, одну з них сьогодні ми і х..
1

Ціна: 1 995 грн

Сокира Cold Steel Trail Boss Axe 90TA
Код товару: 1260.08.36
Компанія Cold Steel займається виробництвом не тільки ножів, але і сокир, одну з них сьогодні ми і х..
1

Ціна: 1 638 грн

Сокира Cold Steel Viking Hand Axe
Код товару: 1260.10.33
Компанія Cold Steel займається виробництвом не тільки ножів, але і сокир, одну з них сьогодні ми і х..
1

Ціна: 2 856 грн

Сокира Lansky Firemans Axe-15 w/sheath
Код товару: 1568.06.57
Фірма Lansky розробила спеціальну сокиру Lansky Firemans Axe-15 w/sheath для пожежників. У розробці ..
1

Ціна: 3 276 грн

Сокира Morakniv Outdoor Axe MG
Код товару: 2305.00.25
Сьогодні ми хочемо вам докласти чудову пропозицію від компанії Morakniv сокира Morakniv Outdoor Axe ..
1

Ціна: 1 849 грн

Сокира SKIF Мала
Код товару: 1765.01.57
Сьогодні ми хочемо представити вашій увазі виріб від торгової марки Skif - Сокира SKIF Мала. Клинок ..
0

Ціна: 420 грн

Сокира SKIF Середня
Код товару: 1765.01.58
Сьогодні ми хочемо представити вашій увазі виріб від торгової марки Skif - Сокира SKIF Середня. Клин..
0

Ціна: 630 грн

Топірець Волжанин Профі
Код товару: 10760
Сокирка обробний Профі виготовляється нижегородськими майстрами. Клинок виробляється з високоякісної..
5

Ціна: 1 300 грн

Показано з 1 по 15 з 40 (всього 3 сторінок)

Сокири: туристичні, бойові, метальні, ковані, мисливські

Сокири: туристичні, бойові, метальні, ковані, мисливські, сокира для рубання м'яса

«Зварити кашу з сокири» - даний вираз відомо практично кожній людині. У свою чергу, кожна людина, яка захоплюється туризмом, зможе підтвердити той факт, що за допомогою сокири існує можливість не тільки зварити кашу, а й повною мірою забезпечити собі прожиток. Без використання сокири дуже складно уявити туристичний похід. До того ж, таке пристосування використовується для ведення сільського господарства.

Свого часу сокира була одним з найважливішим винаходом. Тисячі років тому, первісна людина змогла здогадатися з'єднати заточений камінь і палицю. Тоді, сокири використовувалася як засіб для полювання, а також будівництва. Вижити без використання їх було практично неможливо. Незважаючи на те, що пройшло багато тисяч років, він активно використовується і донині. Безумовно, у своїй конструкції він зміг перетерпіти безліч змін. Сьогодні сокиру виробляють з різних матеріалів і з використанням сучасних технологічних рішень. Навіть сьогодні, він в тих чи інших інтерпретаціях використовують в майстернях, на кухні, під час полювання або туристичного походу. Такий інструмент використовується в найрізноманітніших сферах діяльності. Безумовно, експлуатація сокир в різних сферах діяльності призвела до того, що багато компаній з усього світу почали їх виробництво. З кожним роком, з'являються моделі, в яких використовується інноваційна сталь, рукив'я з якісних деревних порід, а також застосовується спеціальна заточка, що дозволяє точити лезо. Безумовно, кожен окремий випадок вимагає використання відповідного інструменту. Сучасні компанії, одним з напрямків діяльності яких, є виробництво сокир, спеціалізуються на випуску пристосувань даного типу, які використовуються в різних сферах. Моделі сокир можуть бути наступного типу:

- Туристичні сокири;

- Ковані сокири;

- Мисливські сокири;

- Бойові сокири і метальні сокири;

- Сокири для рубання м'яса.

Типи сокир

Розповімо докладніше про кожен з типів. Сокира, призначена для використання в туристичних цілях, є одна з найпоширеніших. Вона призначена для тих людей, які люблять ходити в піші походи. До того ж, її можна використовувати під час полювання і рибалки. З її допомогою здійснюється заготівля дров або ж виконуються прості теслярські роботи. Використання даної моделі є незамінним під час туристичного походу. Справа в тому, що вона має невеликі габарити і масу, яка не перевищує 1,5 кілограма.

Сокира кованого типу також є досить популярною серед багатьох людей. Використання такого інструменту для рубки дров, є максимально зручним, так як лезо його набагато краще піддається заточенню. Коване лезо має великий термін служби, а також практично не тупиться. Виріб даного типу відрізняється характеристиками міцності. Інструмент може використовуватися в домашніх умовах, наприклад, для рубки дров. Загальний термін його служби є дуже великим і становить десятки років.

Інструменти, призначені для полювання, в значній мірі відрізняються від тих сокир, які призначені для виконання рубки м'яса або деревини. Мисливська сокира, так само як і туристична, має невеликі розміри. Одним з головних її призначень є оброблення туші тварини. Він використовуються в тих випадках, коли здійснити оброблення за допомогою мисливського ножа практично неможливо. Такий інструмент повинен бути у кожної людини, який активно займається полюванням. У даному випадку процес оброблення видобутку буде максимально швидким і зручним.

Бойова сокира являє собою спеціальний інструмент, який призначений для ураження живої сили. Безумовно, на сьогоднішній день, придбання такої зброї буде актуальним для приватних колекціонерів або ж для людей, які захоплюються історією. Однією з головних особливостей є невелика вага його леза, а також збільшена довжина топорища. Відзначимо, що сокира для метання також відноситься до бойових інструментам.

Сокира, призначена для рубання м'яса, є значно меншим за розміром, в порівнянні з іншими видами інструментів. Інструмент може відрізнятися за своїми розмірами і масою, залежно від моделі. Наприклад, якщо йде мова, про сокиру який використовується м'ясником в магазині чи на ринку, то він має міцне лезо і велику рукоять. Якщо ж інструмент призначений для оброблення м'яса в домашніх умовах, то він може бути маленьким. Відмінною особливістю сокир для рубання м'яса є їх форма. За своєю формою вони мають маленькі виступи з боків леза, які плавно з'єднуються з основою і мають увігнуті контури. Ручка і рукоять такої, як правило, відливається в одну конструкцію. У верхній частині ручки використовуються накладки, які дозволяють використовувати з максимальною зручністю. Матеріал, з якого виготовлена ??ручка, не повинен ковзати в руках людини. Центр маси повинен розміщуватися між вістрям і обухом, тобто в центрі леза. Якщо конструкція буде виконана у відповідності з усіма нормами, то з його допомогою можна буде здійснювати оброблення навіть самих товстих кісток.

Де купити сокири в м. Київ?

Для того щоб ви могли правильно підібрати потрібну модель, слід повною мірою визначити, для яких цілей ви будете використовувати даний інструмент. Одними з головних критеріїв на користь тієї чи іншої моделі, є показники надійності, міцності і зручності експлуатації моделі. Якщо ж у вас виникнуть труднощі у виборі, то ви завжди можете розраховувати на допомогу кваліфікованих консультантів, які працюють в інтернет-магазині Filingun.com.ua. Одним з напрямків діяльності інтернет-магазину є продаж сокир від провідних світових виробників. Зважаючи на те що ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями, які випускають інструменти високої якості, кожен клієнт який зробив покупку в інтернет-магазині залишається їй задоволений.

Якщо ви хочете купити сокири, то вам слід ознайомитися з асортиментом товарів, запропонованих в нашому каталозі. Різноманіття вибору дозволяє здійснити покупку саме тієї моделі, яка в повній мірі відповідає всім вашим вимогам. Відкривши сторінку вподобаної моделі, ви можете повною мірою оцінити сокира по його характеристикам і опису. Крім цього, можна ознайомитися з докладним зображенням вподобаної моделі.

Для того щоб здійснити покупку, вам необхідно оформити замовлення на сайті або ж зв'язатися з нами за телефоном, вказаним в контактній інформації. У тому випадку, якщо у вас з'явилися питання, пов'язані з характеристиками обраної моделі або умовами її експлуатації, то ви можете отримати відповідь у телефонному режимі.

Співробітники інтернет-магазину Filingun.com.ua прагнуть працювати на отримання максимального результату. Саме тому, всі люди, що вибрали наш магазин, залишаються задоволені досконалої покупкою. Один раз, зробивши покупку в нашому магазині, ви повернетеся до нас знову.

 

Сокири: туристичні, бойові, метальні, ковані, мисливські, сокира для рубання м'яса купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Краматорськ, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Херсон, Сімферополь, Кам'янець-Подільський, Полтава, Чернігів, Черкаси, Луцьк, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Севастополь, Кременчук, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія , Лисичанськ, Вінниця, Ялта і багато інших міст України.