Доставка Новою Поштою
Доставка: за тарифами перевізника. Відправка "НАКЛАДЕНИМ ПЛАТЕЖЕМ".
Гарантія 12 місяцівДоставка: за тарифами перевізника. Відправка "НАКЛАДЕНИМ ПЛАТЕЖЕМ".
На розрахунковий рахунок ФОП Готівкою або через термінал у точці видачі.
Предзамовлений товар - вул. Голосіївська 7. З 9-00 до 19-00
Ніж Opinel №8 VRI Complete Picnic+Set - багатофункціональна досконалість для справжніх ентузіастів. Цей ніж є ідеальним поєднанням стилю, функціональності та міцності. Набір для прийому їжі Picnic+, розроблений у співпраці з відомим дизайнером Франком Фонтаною, є винятковою колекцією розумних та екологічних аксесуарів, спеціально створених для зручності прийому їжі в дорозі
Цей комплект включає:
Ніж №08 з традиційною дерев'яною ручкою та запобіжним кільцем. Клинок з нержавіючої сталі марки Sandvik 12c27 забезпечує відмінну ріжучу здатність та довговічність. Гострий, надійний та легкий в управлінні, він стане вашим надійним помічником у різних ситуаціях. Рукоятка виконана з дерева Бук, що надає ножу природної елегантності та комфорту в руці.
Дві вставки – вилка та ложка, які легко та надійно кріпляться до ножа №08.
Стильний чохол для рушників із мікрофібри, який можна використовувати як для зручного зберігання, так і для чищення аксесуарів.
Вставки виготовлені з нержавіючої сталі, забезпечуючи приємне відчуття під час їжі, а також гарантуючи міцність та високий рівень гігієнічності. Вони ідеально сумісні з ножами Opinel №8 із дерев'яною ручкою, оснащеними захисним кільцем Virobloc.
Процес прикріплення вилки або ложки до ножа простий та зручний:
При закритому лезі ножа відкрийте кільце, що обертається.
Прикріпіть вилку або ложку до кільця, використовуючи невеликі зазубрини для надійної фіксації.
Закрийте кільце для надійної фіксації аксесуарів.
Цей набір ідеально підходить для обіду на свіжому повітрі (пікніка, бівуаку, походу тощо) або для зручного обіду в офісі. Весь комплект зроблений із любов'ю у Франції.
Цей багатофункціональний ніж Opinel №8 VRI Complete Picnic+Set - це не просто інструмент, це стильний аксесуар для справжніх поціновувачів. Ваш надійний супутник для пригод та відпочинку на свіжому повітрі. Довіртеся надійності та якості Opinel – це інвестиція у функціональність та стиль.
Якщо у вас вже є ніж №08, не пропустіть шанс збагатити його функціональність за допомогою стильних аксесуарів із колекції Picnic+.
Ніж багатофункціональний Opinel № 8 VRI Complete Picnic + Set купити - великий вибір, низькі ціни, професійна консультація, все це і багато іншого раді запропонувати в нашому інтернет-магазині. Оформити замовлення можна через сайт 24/7, або за телефонами в робочий час з 9-00 до 19-00 щодня. Кур'єрська доставка і самовивіз в Києві, транспортними службами доставка в інші регіони і міста по Україні: Львів, Миколаїв, Горлівка, Луцьк, Кам'янець-Подільський, Запоріжжя, Маріуполь, Кривий Ріг, Херсон, Луганськ, Полтава, Івано-Франківськ, Чернігів, Мелітополь, Ужгород, Лисичанськ, Кропивницький, Нікополь, Одеса, Тернопіль, Полтава, Слов'янськ, Кременчук, Рівне, Краматорськ, Харків, Сєвєродонецьк, Маріуполь, Кам'янське, Вінниця, Біла Церква, Житомир, Донецьк, Дніпро, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Суми і інші.
| Характеристики | |
| Артикул: | 204.66.83 |
| Тип виробу | Столові прилади, Набір для пікніку |
| Тип конструкції | Складані |
| Вид | Кухонні, Столові прилади, Набори для пікніка, Кишенькові |
| Виробник | Opinel |
| Модель | Picnic, № 8 |
| Покриття | Satin |
| Наявність ножен | Відсутні |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Країна виробник | Франція |
| Відкривання ножа | Виїмка для нігтя |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27 |
| Твердість сталі, HRC | 55 - 57 |
| Тип ріжучої кромки | Звичайна кромка |
| Матеріал рукояті / накладки | Бук |
| Тип замку | Virobloc |