Доставка Новою Поштою
Доставка: за тарифами перевізника. Відправка "НАКЛАДЕНИМ ПЛАТЕЖЕМ".
Гарантія 12 місяцівДоставка: за тарифами перевізника. Відправка "НАКЛАДЕНИМ ПЛАТЕЖЕМ".
На розрахунковий рахунок ФОП Готівкою або через термінал у точці видачі.
Предзамовлений товар - вул. Голосіївська 7. З 9-00 до 19-00
Наш інтернет магазин радий запропонувати вашій увазі приціл коліматорний Hawke RD1x WP Auto Brightness, від відомої в усьому світі англійської компанії Hawke Optics. Коліматорний приціл Hawke RD1x WP Digital Control (Weaver) це нова розробка компанії. Приціл Hawke RD1x WP Digital Control (Weaver) відноситься до відкритих коліматорних прицілів. Призначений виключно для використання в світлий час доби, приціл оснащений цифровим світлочутливим сенсором, який автоматично регулює яскравість світіння прицільної точки в залежності від умов освітленості. У яскравий сонячний день підсвічування точки має максимальну яскравість, при похмурій погоді - точка менш яскрава, при слабкому освітленні - точка має мінімальну яскравість або ж повністю відключається.
Кришталево чисте, без спотворення зображення забезпечує 25-ти шарове просвітлююче покриття, а водонепроникний і ударостійкий алюмінієвий корпус прицілу захищає оптику від небажаних ушкоджень, що дає можливість використання його разом з будь-яким типом стрілецької зброї, незалежно від калібру і конструкції. Коліматор поставляється в комплекті зі з'ємним кріпленням для установки на прицільні планки типу Weaver/Picatinny, а також укомплектований зйомною пластиковою кришкою, яка повністю закриває приціл під час транспортування.
Характеристики:
Комплектація:
Приціл
Кришка прицілу
Батарея CR2032
Шестигранник для заміни елемента живлення
Викрутка для внесення поправок по вертикалі і горизонталі
Серветка для чищення лінз
Приціл коліматорний Hawke RD1x WP Auto Brightness (Weaver) купити як в Києві, так і в інших регіонах України: Львів, Миколаїв, Луцьк, Маріуполь, Луганськ, Івано-Франківськ, Мелітополь, Лисичанськ, Кропивницький, Нікополь, Одеса, Тернопіль, Полтава, Кременчук, Рівне, Краматорськ, Харків, Сєвєродонецьк, Кам'янське, Слов'янськ, Кам'янець-Подільський, Суми, Вінниця, Біла Церква, Запоріжжя, Ужгород, Житомир, Донецьк, Херсон, Дніпро, Хмельницький, Горлівка, Черкаси, Кривий Ріг, Чернігів, Чернівці та т.ін. Доставка здійснюється транспортними службами. Замовлення приймаються за контактними телефонами щодня з 9 до 19:00 або через сайт в будь-який час 24/7. Великий вибір, привабливі ціни, кваліфікована допомога.
| Характеристики | |
| Артикул: | 923655 |
| Виробник | Hawke |
| Модель | Auto Brightness |
| Кратність (збільшення) | 1х |
| Тип прицільної марки | Dot 5 MOA |
| База кріплення | Weaver, Picatinny |
| Колір прицільної марки | Червоний |
| Сумісність із ПНО (прилади нічного бачення) | Ні |
| Ціна виправлення (1 кліка) на 100 м | 1" (1 MOA) @100 yds |
| Кріплення в комплекті | Інтегроване кріплення |
| Покриття лінз | Багатошарове покриття лінз (Fully Multi Coated) |
| Елемент живлення | CR2032 |
| Габаритні розміри | 40 х 50 х 38 мм |
| Вага | 85 г |
| Особливості | Високоміцний алюмінієвий корпус |