Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Балончики CO2 Soda Pluss

Балон CO2 SP 12гр
Код товару: 2369.00.00
Балони для пневматичної зброї фірми Soda Pluss. Призначені для стрільби з пневматичних пістолетів і ..
13

Ціна: 18 грн

Балон CO2 SP 12гр 10 шт
Код товару: 2369.00.00-1
Балони для пневматичної зброї фірми Soda Pluss. Призначені для стрільби з пневматичних пістолетів і ..
15

Ціна: 173 грн

Балон CO2 SP 12гр 5 шт
Код товару: 2369.00.00-2
Балони для пневматичної зброї фірми Soda Pluss. Призначені для стрільби з пневматичних пістолетів і ..
16

Ціна: 86 грн

Балони CO2 SP 50 шт
Код товару: 2369.00.00-3
Балони для пневматичної зброї фірми Soda Pluss. Призначені для стрільби з пневматичних пістолетів і ..
6

Ціна: 833 грн

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Балончики CO2 Soda Pluss

Балончики Soda Pluss

Ласкаво просимо в розділ нашого інтернет-магазину, присвячений такої продукції, як газові балончики СО2 SP Soda Pluss.

Компанія Soda Pluss є польським виробником різного устаткування (в основному, професійного кухонного) і з 2005 року впевнено завойовує європейський ринок. Помітну частку серед експортованих товарів займають балони з технічним газом різноманітного призначення, в тому числі - балончики СО2 SP Soda Pluss для пневматичної зброї. Будучи відносно новим виробником аксесуарів для пневматики на вітчизняному ринку, Soda Pluss, тим не менш, вже змогли відвоювати свою аудиторію покупців, які по достоїнству оцінили польську якість і віддають перевагу балончикам даної марки. Секрет успіху компанії криється в строгому контролі якості, а також у високотехнологічному обладнанні. З 2008 року випуск газових балончиків СО2 SP Soda Pluss здійснюється на японських виробничих лініях, які дозволяють випускати на ринок великі обсяги продукції найвищої якості. Імовірність браку зводиться до мінімуму завдяки багатоступінчатому контролю якості. Наприклад, кожен балончик після наповнення газом зважується електронним методом, що дозволяє визначити його точну вагу і простежити за тим, щоб в кожному резервуарі була рівна кількість газу.

Балончики СО2 SP Soda Pluss - прекрасний вибір, якість якого підтверджена сертифікатом ISO 9001: 2008. Також в його користь говорить зростаюче з кожним роком число шанувальників даної марки.

У нашому магазині Ви можете придбати газові балончики СО2 SP Soda Pluss як поштучно, так і в наборах по 5, 10 або 50 штук. Вартість одиниці товару тим менше, ніж велику партію Ви вибрали.

У розділах сайту «Оплата і доставка» і «Контакти» Ви зможете відшукати корисну інформацію для тих, хто вирішив зробити замовлення в нашому інтернет-магазині. Якщо ж у Вас виникнуть питання щодо тих чи інших якостей товару або нюансів доставки, наші оператори будуть раді допомогти. Телефони вказані в шапці сайту.

 

Балончики CO2 Soda Pluss купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Херсон, Сімферополь, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Вінниця, Ялта і багато інших міст України.