Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Чохли Zippo

Чохли Zippo

Продаж Zippo - один з напрямків діяльності нашої компанії. У нас ви можете купити не тільки запальнички від даного бренду, але також і весь ряд супутньої продукції.

У цьому розділі сайту ми пропонуємо Вам купити чохол для Вашої запальнички від Zippo.

Чохол для запальнички - необхідний атрибут, якщо ви хочете зберегти свою запальничку у повній цілості як можна довше. Продукція від Zippo знаменита, в тому числі, своїм розкішним дизайном, який може включати в себе і малюнки, і гравіювання, і додаткові елементи. Чохол для запальнички призначений, в першу чергу, для того, щоб зберегти всю цю красу незайманої. Компанія Zippo протягом усього свого існування дотримується не тільки найвищих стандартів якості, але також і золотого правила гарантійного обслуговування: на всі запальнички поширюється довічна гарантія. Продаж Zippo здійснюється по всьому світу, і в будь-якій країні Ви можете віднести свою зламалася запальничку в сервісний центр - і там замінять вийшли з ладу деталі, не дивлячись на вік запальнички. І єдине, на що не поширюється гарантія - малюнки на корпусі та зовнішнє оздоблення в цілому. Але і в цьому питанні фахівці компанії подбали про своїх клієнтів: була створена серія витончених і привабливих чохлів для запальничок, яка мала великий успіх. Купуючи красиву і дорогу річ, будь захоче подбати про її збереження і поспішить купити відповідні аксесуари - і це також стосується продукції Zippo.

Продаж продукції Zippo завжди будувалася на принципах «все для клієнта». Тому чохли виробництва даної компанії не тільки покликані захистити запальнички від зносу, але також і вкрай зручні у використанні. Вони обладнані кріпленням для ременя, що дозволяє завжди носити їх при собі і не витрачати час на пошуки запальнички в кишені або в сумці.

З чохлом від Zippo Ваша улюблена запальничка завжди буде під рукою і ще довгі роки буде радувати Вас справною роботою і прекрасним зовнішнім виглядом!

 

Запальнички чохли Zippo купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Краматорськ, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Херсон, Сімферополь, Кам'янець-Подільський, Полтава, Чернігів, Черкаси, Луцьк, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Севастополь, Кременчук, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Ялта і багато інших міст України.