Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Ножі Victorinox

Ножі Victorinox - історія успіху

Словосполучення «швейцарський ніж» вже давно перетворилося на ім'я загальне для багатофункціонального складного ножа, і сталося це завдяки зусиллям одного-єдиного підприємства. Це історія того, як протягом довгих років компанії Вікторінокс вдавалася утримувати лідируючі позиції на ринку завдяки вдалому сплаву традицій, кмітливості керівництва і здібності вчасно підлаштовуватися під потреби клієнтів. «Купити Victorinox» сьогодні означає отримати в користування продукцію найвищої якості, яке підтверджене більше, ніж віковою історією розробок і вдосконалень.

Починалося все в далекому 1884, коли хтось Карл Ельзенер заснував у Швеції невелике підприємство з виробництва ножів, і справи його настільки швидко пішли в гору, що в 1891м компанія отримала пропозицію від Швейцарської армії про постачання амуніцією. З цього моменту ножі Victorinox почали свій тріумфальний хід по Європі. Компактні, зручні, що поєднують в собі відразу декілька необхідних солдату інструментів, швейцарські ножі сподобалися клієнтам не тільки на батьківщині винаходи, а й далеко за її межами. Власнику компанії навіть надійшли пропозиції про постачання їх продукцією армії іноземних держав, що тільки посприяло зростанню популярності марки за кордоном.

Сьогодні ножі Victorinox представлені широкою лінійкою різноманітних моделей. Ключовим продуктом все так само залишається швейцарський армійський ніж, який може поєднувати в собі від 8 до 30 і більше функцій в одному ножі. Це пристрій став надійним супутником мандрівників, мисливців, рибалок - і не тільки їх. Продукція Вікторінокс - прекрасний подарунок кожному, кому необхідно мати під рукою компактно упакований набір ключових інструментів.

До честі керівництва компанії, визначивши свій «ідеальний продукт», підприємство не зупинилося в розвитку і не стало на ньому зациклюватися. На ринку можна відшукати не тільки армійські ножі Victorinox, але також і годинник, компактні набори інструментів (SwissCard), а також найширший вибір кухонних ножів - і все це демонструє незмінне швейцарська якість навпіл з новітніми технологіями. Компанія досі залишається вірна своїм ідеалам, і варто бути впевненими, що ця позиція не похитнеться в осяжному майбутньому.

Цікаво знати, що власники Вікторінокс зірко стежать за тим, щоб виробництво швейцарських ножів продовжувало залишатися національним бізнесом. У 2005 році керівництвом компанії було прийнято рішення про придбання підприємства Wenger, яке більше століття було їх основним конкурентом і навіть ділило з ними замовлення на оснащення армії. За словами власників компанії, мотивом стало побоювання, що Wenger викуплять зарубіжні власники, і це спричинить за собою погіршення, як якості продукції, так і ставлення клієнтів до швейцарським ножам в цілому.

Якщо Ви бажаєте купити Victorinox, наш сайт до Ваших послуг. У нас Ви знайдете не тільки широкий вибір ножів різних моделей, але також і ряд супутніх товарів виробництва цієї ж компанії.

 

Ножі Victorinox, Вікторінокс купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Краматорськ, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Херсон, Сімферополь, Кам'янець-Подільський, Полтава, Чернігів, Черкаси, Луцьк, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Севастополь, Кременчук, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Ялта і багато інших міст України.