Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Огляд бінокля Kowa Prominar XD 8,5x44

Kowa Prominar XD 8,5x44 - огляд і характеристики бінокля.

У даній статті буде проведений огляд бінокля, зарекомендував себе навіть серед тих людей, якими пред'являються високі вимоги до оптичних пристроїв. В огляді піде мова, про модель Prominar XD 8,5x44, що випускається відомою японською компанією Kowa. При розробці бінокля, виробником враховувалися всі можливі стандарти якості. Конструкція даної моделі включає в себе різні оптичні елементи і компоненти. Завдяки особливій конструкції, а також використання в процесі виробництва бінокля високоякісних матеріалів, існує можливість сміливо говорити про те, що дана модель здатна створити конкуренцію приладів, виробленим такими відомими компаніями зі світовим ім'ям, як Nikon, Leica або Zeiss.

Дана модель має ряд якісних особливостей. Перш за все, слід відзначити той факт, що в біноклі використовуються інноваційні лінзові об'єктиви, які мають 4 лінзи. Модель включає в себе призми, мають діелектричне покриття, а також відображає здатність, складову 99%. Дуже якісний і міцний корпус, виготовлений зі сплаву магнію, дозволяє експлуатувати бінокль в складних умовах. На об'єктиви даної моделі можуть встановлюватися фото-фільтри, стандартний діаметр яких становить 46 міліметрів. Перераховані вище особливості, не можуть не зацікавити людину, яка вибирає для себе якісний і надійний бінокль за цілком прийнятною ціною.

Огляд моделі.

Перед тим як почати огляд бінокля, розповімо про коробку, в якій він поставляється для продажу, а також про комплектуючі до даної моделі.

Коробка, в яку поміщений бінокль, є оригінальною. У неї поміщений темно-зелений чохол, виготовлений з картону. Коробка приладу виконана в білому кольорі і має спеціальну кришку, для зручності її відкриття. Бінокль поставляється в фірмовому чохлі-сумці, який виготовлений з якісної синтетичної тканини. Чохол відкривається і закривається за допомогою спеціального карабіна. Відзначимо, що на сумочці відсутня ручка для перенесення або ж петля, для кріплення бінокля на поясі. Внутрішня частина чохла оброблена за допомогою оксамитового тканинного матеріалу. Крім бінокля, який розташований в футлярі, в комплекті також йде спеціальний ремінець для носіння приладу на шиї, серветка для протирання оптичного пристрою, а також документація (інструкція і гарантійний талон).

Окремо хотілося б розповісти про шийний ремінець, який йде в комплекті з цим пристроєм. Справа в тому, що ремінець є дуже широким і м'яким. Дана особливість дозволяє експлуатувати бінокль з комфортом протягом цілого дня. Ремінець виготовлений з якісного еластичного матеріалу, який обшивається за допомогою нейлонового матеріалу.

Розповімо докладніше про сам бінокль. Перш за все, почнемо з захисних кришок, які призначені для захисту об'єктивів і окулярів. Захисне пристосування для окулярів виготовлено з пластика. Кришка є здвоєною і в разі необхідності може бути закріплена на шийному ремінці. Кришки, призначені для захисту об'єктивів, виготовлені з гуми. Завдяки тому, що вони є відкидними, ймовірність їх втрати зводиться до мінімуму.

Якщо говорити про корпус бінокля, то він проводиться з дуже легкого сплаву магнію. На сьогоднішній день, даний матеріал є одним з найкращих для виготовлення оптичних пристроїв. Завдяки високій якості виготовлення, даний пристрій може прослужити не один десяток років. Модель має продуману форму. Дуже гладка гумова поверхня, дозволяє тримати прилад комфортно і надійно. Відзначимо, що модель може похвалитися своєю балансуванням, а також ергономікою.

Маса бінокля становить 970 грам. За своїми габаритами, прилад не такий вже і великий. Його розміри становлять 165 х 138 х 64 міліметрів. При експлуатації бінокля, люфти в ньому відсутні. У свою чергу всі рухомі сполуки є дуже точними і м'якими.

Якщо говорити про питання захищеності пристрою від вологи, то модель відноситься до самої захищеної категорії. Бінокль може перебувати у воді як мінімум півгодини, на глибині один метр. Будь-якої шкоди або ушкоджень, приладу нанесено не буде. Відзначимо, що внутрішня частина бінокля заповнена сухим азотом. Дана особливість дозволяє виключити виникнення у внутрішній частині пристрою конденсату. Таким чином, прилад може експлуатуватися при різких температурних перепадах.

Бінокль має коліщатко фокусування, діаметр якого становить 33 міліметра. Фокусування в даній моделі є центральною. Коліщатко фокусування проводиться з якісного металевого сплаву, що відрізняється своєю легкістю. Дана особливість дозволяє сфокусуватися навіть у тому випадку, якщо ви одягнули рукавички. Хід фокусування здійснюється за 1,5 обороту.

У підставі правого окуляра бінокля, розташований вузол, завдяки якому здійснюється діоптрійна настройка. За своєю конструкцією, даний вузол являє собою кільце, шириною 8 міліметрів. Після закінчення фокусування, слід зрушити кільце вниз. В результаті, існує можливість забезпечити хорошу фіксацію і як наслідок, отримати гарантію того, що установка не буде збита.

 

Особливістю даної моделі є те, що його оптична частина виготовлена ??зі спеціалізованого скла, що володіє низьким рівнем дисперсії. Таке скло було розроблено інженерами компанії і активно використовується як при розробці біноклів, так і підзорні труби. Ні для кого не секрет, що коефіцієнт заломлення в низькодисперсні склі, практично не залежить від спектра. Всі хвилі світла можуть переломлюватися тільки на одну величину кута. Використання стекол даного типу в конструктивній частині об'єктива, дозволяє в повній мірі позбутися від таких явищ як аберація і хроматизм. Відзначимо, що ціна на скло даного типу, досить велика. Саме тому, більшість виробників оптичних пристроїв, використовує їх лише в тих продуктах, які призначені для професійного використання. Варто сказати, що представники компанії неодноразово заявляли про перевагу випускаються ними стекол, над тими, які випускаються конкуруючими компаніями. Даний факт неодноразово був підтверджений численними тестами. Як можна помітити, до питання використання якісної оптики в своїх продуктах, компанія підійшла з повною відповідальністю.

Тепер хотілося б розповісти про стандартні оптичні покриття, які використовуються в даній моделі бінокля. На призмі приладу розміщено фазокорректірующім і жовто-рожеве покриття, просветляющего типу. Відзначимо, що обидва покриття мають однакову інтенсивність. Світловий діаметр в обох об'єктивах становить 44 міліметра. Їх інтенсивність є середньою.

Якщо говорити про 24-міліметрові очні лінзи з окулярами, то вони виготовлені за схемою широкоугольника. Їх колір зеленувато-помаранчевий. У свою чергу інтенсивність таких окулярів є низькою. Внутрішня частина бінокля покрита дуже якісної матовою фарбою чорного кольору. Дані характеристики здатні забезпечити відмінну контрастність зображення.

На обох окулярах приладу, є прогумовані Наочники, які можуть фіксуватися за трьома рівнями. Максимальна висота Наочник становить близько 10 міліметрів.

У свою чергу винос зіниці, становить 18 міліметрів. Дана особливість дозволяє експлуатувати бінокль з максимальною зручністю. Не можна не розповісти і про наявність різьблення, під стандартними фотографічними фільтрами. Дана особливість дозволяє встановити в бінокль фільтри поляризації.

Якість зображення.

Ретельне дослідження бінокля, а також безліч проведених тестів, дозволяє визначити, що зображення має високу якість. При експлуатації бінокля, ви можете добитися отримання зображення високої якості, яскравості і чіткості. Зображення, яке забезпечує бінокль даної моделі, є насиченим. Дана особливість обумовлена ??тим, що виробником було досягнуто баланс між такими показниками як насиченість і натуральність кольору, а також відтінок. Відзначимо, що пристрій може використовуватися як в денний час, при хорошому освітленні, так і в нічний час доби.

Якщо говорити про діаметр поля зору, то в цьому пристрої він становить близько 7 градусів. Можна зробити висновок, що показник лінійності поля зору, становить близько 123 метрів на один кілометр. Дані показники є відмінними, для моделі, яка відноситься до цього класу. Що стосується мінімальної відстані для здійснення фокусування, то воно становить 1,6 метрів.

Характеристика збільшення в даному біноклі є фіксованою і становить 8,5х. Якісна юстирування бінокля, дозволяє експлуатувати прилад досить тривалий час. Завдяки тому, що вихідне вічко в біноклі, в повній мірі поєднується з оптикою, пристрій можна експлуатувати під час різних природних явищ, а також у нічний час доби.

Висновки.

Kowa Prominar XD 8,5x44 - це бінокль, який зміг зарекомендувати себе серед справжніх цінителів якісних оптичних пристроїв. Він є незамінним рішенням для використання при спостереженні за природою, під час туристичного походу або ж під час полювання. Крім цього, модель можна використовувати в процесі спостереження за будь-якими заходами, наприклад, змаганнями. Відзначимо, що прилад відрізняється також і тим, що мінімальна дистанція для здійснення фокусування в ньому є дуже маленькою. Бінокль підходить для того щоб спостерігати на близькій відстані за рослинним світом, а також за комахами.

Даний бінокль є одним з найкращих в своєму класі. Завдяки ряду якісних особливостей, відмінним оптичним характеристикам, а також яскравості і натуральності зображення, його придбання буде максимально вигідним для людини. Єдиним недоліком даної моделі, в порівнянні з оптичними пристроями від інших компаній, є трохи більша маса. Однак для багатьох людей цей параметр є не критичним. Тим більше, якщо взяти до уваги той факт, що придбання нового бінокля від інших виробників обійдеться в значній мірі дорожче.

Купуючи бінокль даної моделі, ви гарантовано виходить якісний прилад, який дозволить вам подивитися на навколишній світ з іншого боку. Відзначимо, що гарантія на пристрій становить 10 років, що говорить про високу якість приладу.