Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Огляд бінокля Kowa SV 10x42 WP

Бінокль Kowa SV 10x42 WP - огляд і характеристики.

Ще кілька років тому, японська компанія Kowa була відома обмеженому колу людей. Однак виробнику все ж вдалося вийти на світовий ринок. Сьогодні ж, продукція вироблена компанією Kowa все частіше і частіше вибирається нашими співвітчизниками. Варто сказати, що компанія була заснована ще в XIX столітті. У 50-х роках минулого століття, вона почала спеціалізуватися на випуску дуже якісних оптичних і електронних пристроїв, які використовуються в різних сферах діяльності людини.

За останні п'ятдесят років, компанією Kowa було випущено досить велику кількість оптичних пристроїв, стекол і покриттів. Більшість моделей продукції, що випускається, були запатентовані. Відзначимо, що на продукцію, що випускається, компанією пропонується дуже велика гарантія, складова близько десяти років. Всі виробничі потужності Kowa розташовані в Японії. Виняток в даному випадку є лише та продукція, яка виробляється під серією SV і YF. Незважаючи на те, що вона проводиться в Китаї, попит на неї є не меншим. В даному матеріалі вашій увазі буде представлено огляд бінокля Kowa SV 10х42 WP.

Огляд моделі.

Перш за все, хотілося б розповісти про коробку, в якій поставляється модель бінокля. Дуже красива упаковка, в якій розміщений прилад, в значній мірі виділяє дану модель серед біноклів від інших виробників. Для простоти відкриття упаковки, на ній розміщена спеціальна виїмка. На коробці також надана основна інформація, про технічні характеристики пристрою. Габарити пристрою даної моделі складають 165х220х75 міліметрів.

Бінокль упакований в спеціальну сумочку-чохол. Він відкривається за допомогою спеціальної «липучки». Внутрішня частина чохла зроблена з дуже м'якої тканини, в основі якої лежить синтетичний матеріал. Незважаючи на те, що до такого чохла не передбачений ремінь через плече, бінокль досить зручно носити. Справа в тому, що на чохлі є спеціальна петля, для носіння пристрою на поясі. Крім бінокля, в спеціальній сумочці-чохлі також знаходиться ремінець, для можливості носіння пристрою на шиї. При першому відкритті чохла, в ньому також буде розташована інструкція за основними технічними характеристиками і експлуатації бінокля.

Відзначимо, що ремінець, що поставляється в комплекті з біноклем, є дуже широким і м'яким. Ширина аксесуара становить 52 міліметра. Ремінець проводиться з дуже якісного, еластичного матеріалу, який обшитий нейлоном.

Розповімо докладніше про основні характеристики бінокля даної моделі. Перш за все, хотілося б почати з спеціальних кришок, призначених для окуляра і об'єктива. Дані пристосування виконують захисну функцію. Кришка для окуляра виготовлена ??з якісної гуми. Для її кріплення на шийному ремінці, є спеціальні петлі. Кришки для об'єктива виробляються з пластика. В процесі експлуатації приладу, кришки закріплюються на спеціальний ремінець. Відзначимо, що дані пристосування досить просто знімаються, що дозволяє в значній мірі знизити ризик їх втрати.

Корпус моделі проводиться з полікарбонату. Як відомо, даний матеріал відрізняється своєю легкістю. Рішення виробників використовувати даний матеріал для виготовлення моделі, дозволило зменшити її масу як мінімум на 10%. До того ж, такий підхід дозволяє виграти в питанні балансування і забезпечення ергономічних характеристик пристрою. З огляду на те що бінокль дуже просто лягати в руки спостерігача, а спеціальне покриття з гуми дозволяє утримувати прилад максимально надійно, спостереження за об'єктом здійснюється комфортно. Відзначимо, що загальна маса даної моделі становить 670 грам.

Якщо говорити про якість збірки даної моделі, то воно знаходиться на висоті. Абсолютно всі елементи пристрою виконані з якісних матеріалів. При експлуатації, в приладі відсутні люфти. У свою чергу всі з'єднання даної моделі рухаються з певною м'якістю і точністю. Дана модель також відрізняється своєю герметичністю і захищений від вологи. Оптичний пристрій має спеціальне кільце ущільнювача і захист, від попадання вологи. Пристрій може перебувати у воді, на глибині одного метра, як мінімум півгодини. При цьому будь-якої шкоди бінокля нанесено не буде. Ряд якісних особливостей обумовлений також і тим, що корпус приладу заповнений азотом. Такий підхід дозволяє виключити ймовірність виникнення конденсату у внутрішній частині приладу і відповідно, загального пошкодження його компонентів.

Окремо слід розповісти про фокусування даної моделі. Фокусування в пристрої є внутрішньою-центральній. Завдяки наявності інформативного коліщатка фокусування, існує можливість з максимальним комфортом сфокусуватися на необхідному об'єкті. Для зручності використання коліщатка, була передбачена спеціальна гумова накладка.

Вузол диоптрийной настройки має традиційну форму і розташований поблизу підстави правого окуляра бінокля. За своєю конструкцією, він має вигляд кільця, ширина якого 9 міліметрів. На кільце наноситься спеціальне покриття з гуми, а також накатка. Покриття є точно таким же, як і на вузлі, центрального фокусування. Модель приладу виконана за схемою Roof. У ній використовується призм ВАК 4. Світловий діаметр об'єктивів пристрою становить 42 міліметра. Вони покриті спеціальним покриттям. Самі ж окуляри бінокля виготовлені за схемою широкоугольника. Вони мають 20 міліметрові лінзи для очей.

Крім просветляющего покриття, на бінокль нанесено фірмове, спеціально розроблене фахівцями компанії покриття Kowa KR coating. Воно використовується тільки в тих моделях біноклів, які відносяться до серії SV і YF. Унікальність покриття полягає в тому, що з його допомогою можна в значній мірі знизити ризик виникнення дрібних подряпин на поверхні пристрою. KR-покриття дозволяє забезпечити належний захист від впливу таких природних явищ як дощ, сніг і туман. До того ж, воно захищає пристрій від бруду. Для того щоб прибрати краплі з поверхні лінз і корпусу бінокля, слід просто-напросто струсити пристрій. Перераховані вище особливості дозволяють експлуатувати прилад в умовах наближених до екстремальних. Дана модель забезпечує десятикратне збільшення.

Якість зображення.

Ретельне тестування приладу дозволило зробити висновок, що з його допомогою можна отримати зображення високої якості. Таке зображення є яскравим і контрастним. Завдяки дуже гарним показникам різкості, воно має натуральний і природний зовнішній вигляд. Відмінна юстирування приладу дозволяє без будь-яких проблем вести дуже тривале спостереження за об'єктом.

Діаметр поля зору в цьому пристрої складає шість градусів. Для бінокля даної моделі, показник лінійного поля зору є досить великим. Якщо ж говорити про мінімальну дистанцію, при якій можна забезпечити фокусування пристрої, то вона становить близько трьох метрів. Названі характеристики дозволяють говорити про те, що бінокль відрізняється високою якістю.

Висновки.

Як висновок можна сказати, що бінокль Kowa SV 10x42 WP є дуже компактну і легку модель, за допомогою якої можна отримати зображення гарної якості. Завдяки тому, що водонепроникний корпус пристрою заповнений азотом, існує можливість експлуатувати дану модель в складних умовах. Всі механічні системи бінокля максимально надійні для експлуатації. Існує можливість сміливо говорити про те, що пристрій пропрацює протягом багатьох років. Особливістю моделі є те, що вона має фірмове KR покриття. Таке покриття дозволяє надійно захистити лінзи бінокля від пошкоджень і вологи.

Kowa SV 10x42 WP відмінно підійде в якості універсального пристрою для повсякденного використання. Завдяки тому, що технічні характеристики і ергономічна конструкція максимально поєднуються, ви залишитеся задоволені експлуатацією такого пристрою. Відзначимо, що модель доступна для покупки за ціною, яка цілком доступна для багатьох людей.