Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Огляд бінокля Kowa YF 8х30

Бінокль Kowa YF 8х30 - огляд і характеристики.

В даному огляді буде розказано про один з приладів, який випускається компанією Kowa. Відзначимо, що на сьогоднішній день, компанія Kowa є одним з небагатьох виробників оптичних пристроїв, який випускає свою продукцію за допомогою власних виробничих потужностей. Проектування, а також виготовлення пристроїв здійснюється на власних фабриках. Саме на них, прилади Kowa проходять повний цикл - від проектування до тестування продукту і його масового виробництва.

Завдяки тому, що для розробки своєї продукції, компанією використовуються інноваційні технології, а також автоматизоване виробництво, існує можливість сміливо говорити про те, що оптичні пристрої випускаються компанією Kowa є одними з найбільш якісних у світі.

В даному огляді мова піде про бінокль, що відноситься до серії YF. Оптичний пристрій Kowa YF 8х30 змогло зарекомендувати себе серед справжніх цінителів якісних приладів. Відзначимо, що в 2012 році, даної моделі була присуджена нагорода Best Low Cost Binocular. Спробуємо більш детально розповісти про дану модель і складемо свою власну думку.

Огляд бінокля.

Дана модель поставляється в дуже красивій коробці, на якій вказані основні технічні характеристики і властивості моделі. Сам бінокль поміщений в якісний нейлоновий чохол. Завдяки тому, що внутрішня частина чохла виготовлена із дуже м'якої тканини, ризик виникнення подряпин на поверхні бінокля, а також на його оптиці, відсутня. Для зручності носіння приладу, на чохлі передбачена спеціальна петля. Таким чином, сумочка для бінокля може бути закріплена на ремені. Крім бінокля, в сумочці також розташований спеціальний ремінець для носіння приладу на шиї і інструкція з експлуатації даної моделі.

Окремо слід розповісти про ремінець, який йде в комплекті з біноклем. Ремінець дуже м'який і широкий. Дана особливість є особливо важливою в тих випадках, коли необхідно використовувати бінокль тривалий час. Дуже м'який ремінець дозволить в значній мірі знизити навантаження на шию людини.

Розповімо докладніше про саму моделі бінокля. Перш за все, хотілося б почати з захисних кришок, які призначені для закриття таких елементів бінокля як об'єктиви і окуляр. Кришки, призначені для окуляра, виготовлені з гуми. На них є спеціальні петлі, які дозволяють кріпити такі елементи на ремінці. Кришки для об'єктивів виготовлені з пластику. Відзначимо, що дані захисні пристосування досить просто знімаються. Таким чином, людина повинна бути більш уважним, так як існує ризик втрати таких пристосувань.

Що стосується корпусу бінокля, то він проводиться з полікарбонату. Даний матеріал відрізняється своєю легкістю і міцністю. Вибір на користь полікарбонату, дозволив зменшити масу бінокля як мінімум на 10-20 відсотків. У свою чергу, якщо говорити про показники ергономічності та балансування бінокля, то вони в значній мірі покращилися.

Дана модель бінокля без будь-яких проблем поміщається руки людини. Завдяки тому, що на приладі є спеціалізоване гумове покриття, ризик того, що бінокль вислизне з рук, зводиться до мінімуму. Габарити даної моделі складають 160х114х48 міліметрів. Маса бінокля 475 грам.

Збірка даної моделі виконана на високому рівні. Всі елементи бінокля відмінно підігнані одна до одної. При експлуатації приладу, він не люфтить, а все його рухливі з'єднання рухаються точно і м'яко. Відзначимо, що в моделі відсутня гніздо, що дозволяє здійснити кріплення L-адаптера. Дана особливість цілком з'ясовна. Справа в тому, що бінокль має невелику масу, а також габарити.

Оптика в даній моделі герметизирована спеціальним кільцем ущільнювача. Таке кільце здатне забезпечити проникнення у внутрішню частину бінокля вологи. Бінокль може експлуатуватися при будь-яких погодних умовах. Належна захист корпусу приладу, дозволяє виключити виникнення в його внутрішньої частини конденсату.

Якщо говорити про питання фокусування приладу, то в ньому, фокусування є центральною. Модель має 36 міліметрове коліщатко з пластика, призначене для фокусування. Існує можливість у найкоротші терміни сфокусуватися на необхідному об'єкті. Якщо виникла необхідність виконати пере фокусування, дана модель може впоратися із завданням за лічені секунди.

Регулювання міжосьової відстані коливається в межах від 50 до 72 міліметрів. На приладі розміщена спеціальна шкала, за допомогою якої можна визначити цей параметр в найкоротші терміни.

Модель бінокля виготовлена ??з досить поширеною схемою, назва якої Porro. Відзначимо, що в схемі використовується спеціальний вид призми. Об'єктиви моделі мають світловий, трідцатімілліметровий діаметр. Вони покриваються спеціальним покриттям зелено-фіолетового кольору. Самі ж окуляри і очні лінзи, виготовлені за схемою широкоугольника.

Крім покриття для просвітлення, на лінзах також присутній спеціальне покриття, яке було створено фахівцями компанії. Відзначимо, що воно створювалося безпосередньо для біноклів даного типу. Покриття здатне в значній мірі знизити ризик виникнення на поверхні лінзи подряпин і пошкоджень. До того ж, воно забезпечує водовідштовхувальні властивості. Дане покриття здатне в повній мірі захистити лінзи від впливу різних природних явищ, а також від бруду. Для того щоб водні краплі були видалені з поверхні лінзи, слід лише струснути прилад. Перераховані вище особливості дозволяють сміливо говорити про те, що бінокль даної моделі може використовуватися в різних екстремальних ситуаціях і складних природних умовах.

Якщо говорити про питання збільшення зображення при використанні бінокля, то воно є восьмиразовим. Призми пристрої просвітлені. На окулярі даної моделі розміщені жорсткі Наочники, які можуть регулюватися. Дана особливість забезпечується наявністю трьох фіксованих рівнів висоти положення. Максимальна висота таких рівнів становить 8 міліметрів. Завдяки тому, що винос зіниці становить 16 міліметрів, існує можливість забезпечити комфортабельність спостереження навіть для тих людей, які носять окуляри.

Питання оцінки зображення.

Детальне дослідження даного приладу дозволило визначити те, що він здатний забезпечити зображення досить хорошої якості. Зображення, забезпечене біноклем є досить яскравим і контрастним. Завдяки хорошій яскравості і контрастності, забезпечується комфорт при спостереженні за об'єктом розташованому на великій відстані. Отримане зображення відрізняється своєю природністю і натуральністю. Окремо слід відзначити те, що дана модель приладу дозволяє забезпечити виправлене поле зору. Завдяки прояву показників хроматизму, є невеликі показники позитивної дисторсии, що також досить важливо для отримання зображення високої якості. По краю поля зору, також помітна невелика кривизна поля і показники астигматизму.

Якщо говорити про діаметр поля зору, то в даній моделі бінокля він становить 7,5 градусів. Даний показник є досить хорошим, тим більше для оптичного приладу даного класу. Мінімальною дистанцією, яка є можливою для фокусування, є дистанція в 2,5 метра. Завдяки тому, що дана модель відрізняється непоганим значенням фактора сутінків, існує можливість її використання у вечірній час.

Висновки.

Kowa YF 8х30 - це дуже якісна модель, яка відмінно підійде для використання при різних видах спостережень. Завдяки невеликим габаритам, відмінному збільшення, а також зображення високої якості, вибір на користь даної моделі буде максимально правильним як для тих людей, які вирішили вести спостереження за природою, так і для тих, хто вирушає в похід. Бінокль відмінно підходить і для людей, які захоплюються полюванням. Особливо корисними в даному випадку будуть такі показники як глибина різкості і об'ємність зображення. Невелика маса і розміри, роблять експлуатацію бінокля зручним як для чоловіків, так і для жінок або дітей.