067-507-58-00
Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Огляд Kowa BD 10x42 WP

  • 20 січня 2017 14:23:11
  • Переглядів: 129

Огляд і характеристики бінокля Kowa BD 10x42.

Продукція японської компанії Kowa, за останні роки, завоювала велику популярність серед наших співвітчизників. Біноклі Kowa є втіленням високої якості і надійності. Їх можна використовувати для виконання різних спостережень. Особливим попитом користуються пристрої, що випускаються під серією BD. Маючи восьми і десяти кратне збільшення, за допомогою таких приладів існує можливість отримати зображення високої якості. За словами представників компанії, біноклі даної серії відмінно підходять для здійснення спостережень за тваринним світом, будь-якими заходами, проведеними на відкритій місцевості, для полювання, а також для туризму. Завдяки тому, що бінокль здатний забезпечити яскраве зображення, а також широке поле зору, існує можливість експлуатувати даний прилад з максимальною зручністю. Відзначимо, що серія BD відноситься до одного з основних сегментів біноклів. За своєю якістю, такі моделі біноклів максимально наближені до приладів преміум класу.

Огляд Kowa BD 10x42.

Перед тим як детально розповісти про основні характеристики і зовнішній вигляд бінокля, слід зазначити, що він продається в зеленій глянсовою коробці.

Сам бінокль поміщається в спеціальну сумку-чохол, виготовлену з якісного замінника шкіри. Сумочка закривається за допомогою спеціалізованої «липучки». У свою чергу, внутрішня частина чохла, виготовлена ??з дуже м'якої тканини з синтетичного матеріалу. Таке рішення дозволяє максимально захистити корпус приладу, а також оптичні елементи від подряпин і інших пошкоджень.

У комплекті до приладу також йде ремінь, для носіння пристрою на плечі. Якщо ж ви вирішите носити бінокль на поясі, то в сумці-чохлі передбачена спеціальна петля, що дозволяє закріпити пристрій на ремені. Крім пристрою, в чохлі також поміщена інструкція з експлуатації. Завдяки тому, що ремінець для носіння приладу на шиї є дуже м'яким і широким, експлуатації даної моделі стає максимально комфортною для спостерігача. Ремінець проводиться з якісного еластичного матеріалу, який обшивається нейлоновим матеріалом.

А тепер, більш детально розповімо про сам бінокль даної моделі. Перш за все, слід почати з захисних кришок, які призначені для закриття окулярів і об'єктивів. Кришка, призначена для окуляра, виготовлена ??з гумової тканини. У разі необхідності її можна закріпити на ремінці. Для цього передбачені спеціальні петлі. Якщо ж говорити про кришки, призначені для об'єктива, то вони виробляються з пластика. Їх також можна закріпити на шийному ремінці. Відзначимо, що дані пристосування досить легко знімаються. Саме тому, людині, який веде спостереження, слід бути гранично акуратним.

Корпус даної моделі проводиться з полікарбонату. Відомо, що даний матеріал відрізняється рядом якісних характеристик. Центральна балка, яка з'єднує труби бінокля, проводиться з такого матеріалу як анодований алюміній. Ідеальна форма бінокля, дозволяє тримати його з максимальним комфортом. Завдяки наявності на корпусі гумового покриття, людина може не переживати за те, що упустить бінокль на землю.

Маса бінокля становить 740 грам. Якщо говорити про його габарити, то вони не великі - 146 х 127 х 51 міліметрів. Бінокль має відмінну якість збірки. При експлуатації даної моделі, можна переконатися в тому, що його деталі відмінно підігнані одна до одної. У самій моделі відсутні люфти, а також рухливі з'єднання.

Окремо слід розповісти про захищеність пристрою від вологи. Прилад може без проблем знаходиться у воді на глибині одного метра, близько тридцяти хвилин. Будь-якої шкоди бінокля нанесено не буде. Дані показники досягаються шляхом того, що внутрішня частина приладу заповнена азотом. В даному випадку виключається виникнення всередині бінокля конденсату. Якщо говорити про питання фокусування, то вона є центральною. Завдяки 32-міліметровому коліщатка, існує можливість сфокусуватися будь-якого об'єкта з максимальною точністю і комфортом.

Вузол диоптрийной настройки виготовлений також як і в інших моделях біноклів. Він розташований з правій частині приладу. За своєю конструкцією, вузол має вигляд кільця, ширина якого становить 9 міліметрів. Відзначимо, що на таке кільце наноситься гумове покриття, а також накатка.

Модель зроблена за спеціальною оптичною схемою. Всі елементи схеми виробляються з якісного оптичного скла. Варто сказати, що компанією Kowa було вироблено спеціальне покриття, яке відрізняється високим ступенем відбивної здатності. Таке скло дозволяє домогтися більш високого коефіцієнта відбиття, порівняно з тими варіантами, в яких застосовуються такі матеріали як срібло або алюміній. Коефіцієнт відображення в покритті становить 99%. Крім цього, на поверхню було нанесено спеціальне, фазокорректірующім покриття.

Варто відзначити, що 42-міліметрові об'єктиви зі світловим діаметром, також мають просвітлене покриття зеленуватого кольору. Окуляри виготовлені за схемою широкоугольника і просвітлені точно також. Однак колір їх поверхні є фіолетовим, а сама щільність, в кілька разів більше.

На кожному з окулярів даної моделі оптичного пристрою, розташовані спеціальні Наочники, вироблені з гуми. Дані пристосування дозволяють забезпечити високий рівень комфорту при експлуатації приладу. Відзначимо також і ту особливість бінокля, то торці лінз на окулярах і об'єктивах бінокля не є чорненими. Внутрішня частина бінокля покрита спеціальною фарбою, чорного кольору.

Завдяки тому, що бінокль виготовлений з дуже якісних і надійних матеріалів, можна бути впевненим, що він прослужить протягом багатьох років. Не дарма, компанією Kowa пропонується гарантія, яка становить близько десяти років.

Якість одержуваного зображення.

Ретельне дослідження бінокля даної моделі дозволило визначити, що прилад дозволяє отримати зображення дуже високої якості. Завдяки своїй яскравості і контрасту, кожна людина який веде спостереження, може в повній мірі дослідити той об'єкт, який розташований навіть на тривалому відстані. Відзначимо, що дана модель має гарне поле зору. Якщо ж говорити про питання кривизни поля зображення, то воно помітно тільки в тому випадку, якщо спостереження ведеться на відстані як мінімум 80% від центральної частини поля зору.

Фокусування в даному біноклі також є дуже хорошою. Мінімальною дистанцією, з якої можна вести спостереження за об'єктом, є дистанція, яка становить близько двох метрів. Збільшення в даному біноклі є фіксованим, десятикратним. Даного показника цілком достатньо для того щоб використовувати прилад для спостережень за природою, для полювання, а також під час туристичного походу. У разі необхідності, пристрій може використовуватися в складних погодних умовах, а також у вечірній час доби. Для свого класу, дана модель бінокля здатна надати дуже якісне зображення.

Висновки.

У висновку варто зазначити, що дана модель бінокля є дуже легкою і компактною. Вона відрізняється рядом якісних особливостей. Основними серед них є висока міцність, надійність, довговічність експлуатації, можливість використання приладу в складних умовах і так далі. Особливу увагу слід приділити оптиці даного пристрою. Справа в тому, що вона відрізняється багатошаровим просвітленням, а також призмою, яка має фазову корекцію. В результаті існує можливість отримати зображення дуже високої якості.

Нарівні з іншими моделями даної лінійки, ціна на бінокль в повній мірі відповідає його якісних особливостей. Як відомо, технічні пристрої і прилади, що випускаються в Японії, завжди славилися у всьому світі. Бінокль Kowa BD 10x42 є цьому ще одним доказом. Відзначимо, що на сьогоднішній день, оптичні пристрої, вироблені в Японії є одними з найкращих в світі. Зробивши вибір на користь бінокля від компанії Kowa, ви неодмінно залишитеся задоволені покупкою, яку зробили.

Автор: Артем Филиппов