067-507-58-00
Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Приціли

Продаж прицілів в Києві за доступними цінами

Для того щоб правильно вибрати ціль і поліпшити влучність стрільби, необхідно встановити на стрілецьку зброю приціл. Світовий ринок прицілів для зброї пропонує багато моделей оптичних пристроїв, що відрізняються між собою типом. Так, виділяють оптичні і коліматорні приціли. Також існують лазерні прицільні прилади, але вони не належать до оптичних пристроїв. Незалежно від того, який вид прицілу для зброї набувається важливо переконатися в тому, що прилад є якісним. Якщо ж він буде мати низьку якість збірки, то вже після першого використання, окремі елементи конструкції можуть вийти з ладу.

Правильний підбір прицілу для зброї

Вибираючи оптичний прилад даного виду, перш за все, необхідно переконатися в тому, для чого саме він купується. Так, говорячи про оптичні приціли, то вони підходять для тих людей, яким важливо бачити мішень під час стрільби. Наприклад, якщо ведення вогню здійснюється на відстані. Якщо ж говорити про прилади коллиматорного типу, то їх відмітною характеристикою є те, що вони мають прицільну марку.

Вибираючи приціл для зброї, слід звернути увагу на таку характеристику як кратність збільшення. Залежно від того, чи є маховик на окулярі чи ні, показник кратності може бути змінним або постійним. Дуже добре, якщо приціл може функціонувати в декількох режимах. У такому випадку існує можливість забезпечити точність виконання стрільби.

При покупці важливо переконатися в тому, що модель обраного прицілу була випущена перевіреними виробниками, зарекомендували себе з позитивного боку. Справа в тому, що приціли є досить актуальними для використання приладами і тому, на ринку існує багато підробок від відомих брендів. Сплачуючи велику вартість за прилад, людина отримує низькоякісну підробку, яка ламається вже в перший день.

Де купити приціли в Києві?

Якщо у вас виникла необхідність покупки прицілів в г. Киев, то рекомендується ознайомитися з асортиментом інтернет-магазину filingun.com.ua. Тут представлений широкий асортимент якісних і надійних оптичних пристроїв, ціна яких є доступною для кожної людини. Необхідно відзначити, що наш магазин співпрацює з перевіреними постачальниками такої техніки і гарантує, що вона повністю є оригінальною.

Для того щоб оформити замовлення на покупку прицілу, необхідно зв'язатися по телефону з співробітником нашого інтернет-магазину. Також замовлення на покупку може бути оформлений на сайті. Відзначимо, що в телефонному режимі клієнт може отримати професійну консультацію менеджера або ж відповідь на виниклі питання. З огляду на те, що наші співробітники мають великий досвід роботи з технікою даного типу, то їм не важко буде дати рекомендації для клієнта або надати допомогу у виборі. Відзначимо, що куплений товар може бути доставлений по Україні, будь-яким зручним способом.

Автор: Артем Филиппов