Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Запальнички

Запальнички - із чого все починалося

У нашому сучасному суспільстві, видобуток вогню запальничкою, нікого вже не здивувати. Величезна розмаїтість форм, видів і призначення запальнички для їхнього застосування. Запальничка зайняла гідне місце в нашому житті й побуті. Багато хто навіть не представляють, як можна не маючи запальнички підкурити сигарету, розкурити трубку, підпалити конфорку на кухні й багато чого іншого.

Спробуємо простежити, як людство прийшло від примітивного видобутку вогню до сучасної запальнички. Із древніх часів людин зрозумів, що вогонь це тепло, це готування їжі. Він розумів, що без вогню не обійтися, і, роздобувши вогонь, людина намагався його зберегти, постійно підтримуючи горіння багаття. Але як ви самі розумієте, це не завжди йому вдавалося. Тому в людини розумного з'явилося бажання освоїти исскуственную видобуток вогню. З огляду на попередній накопичений досвід, одним з перших способів запалювання вогню, це тертя більше твердих порід дерева, об більше м'які породи. Відомі три способи, такі як проведення борозни, пиляння, свердління.

Наступним етапом одержання вогню став такий спосіб, як висікання. Це удар каменю об камінь або удар каменю об шматок залізної руди й на кінець, удар заліза об кремінь. У результаті удару, одного з раніше перерахованих предметів про іншійа виходили іскри, при влученні яких на губку запалювали його. До речі, принцип удару залізо об кремінь, дотепер застосовується в сучасних бензинових запальничках, це всім відоме коліща з насічкою й кремній. І в наш час кресало набутило широкого застосування серед туристів, мисливців, рибалок.

Ішов час, людина набирався досвіду, розвивалася наука, у тому числі й така як хімія. Це привело до того, що в 1805 році були винайдені перші сірники. Це були так називані хімічні сірники, вони займалися при зіткненні голівки з концентрованою сірчаною кислотою. В 1855 році була запатентована перша, як неї називають, шведський сірник, що дійшла до наших днів практично без змін. Розмаїтість застосування й призначення вироблених у наш час сірників величезне, але це вже інша історія.

А тепер про начало походження запальнички. Як виявилося, що прототип сучасної запальнички, був розроблений ще Леонардо да Вінчі. Вона, звичайно ж, не мала нічого загального із сучасною запальничкою, але це був початок. Перша в нашому розумінні запальничка, причому настільна, була винайдена на початку дев'ятнадцятого століття німецьким хіміком Иоганном Вольфганом Доберейнером. Горючою речовиною в неї служив газ водень, це було одне з уразливих місць. На початку двадцятого століття, два англійських інженери вдосконалили конструкцію, став застосовуватися бензин як паливо й коліща стало перебувати не горизонтально, а вертикально, що дозволило запалювати її однією рукою. Надалі конструкція бензинової запальнички постійно вдосконалилася. В 1947 році була розроблена й облямована перша газова запальничка, у сімдесятих роках перші на пьеза елементах. У наш час купити запальничку це стало нормою життя. Вона міцно узвичаїлася нашого повсякденного життя. Купити запальничку в Києві або в будь-якому місті України, представлені в нас на сайті, можна зробивши замовлення безпосередньо в інтерні магазині або по телефоні зазначеному вище.

 

Запальнички купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Краматорськ, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Херсон, Сімферополь, Кам'янець-Подільський, Полтава, Чернігів, Черкаси, Луцьк, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Севастополь, Кременчук, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Ялта і багато інших міст України.

Чохли Zippo Продаж Zippo - один з напрямків діяльності нашої компанії.  Детальніше→
Zippo - доторкнутися до легенди Коли в далекому 1932 Бредфордського підприємець Джордж Грант Блейсделл задумався про продаж на американському ринку ветрозащищенна запальничок, навряд він припускав, у що виллється його задумка.  Детальніше→

Шановні покупці! У зв'язку з датою, що наближається, виробництва 500-мільйонної запальнички Zippo, будуть випущені дві ювілейні моделі запальничок, на які ми починаємо приймати попередні замовлення

  Детальніше→