Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Bsa Guns

Bsa Guns

Коли ви приєднуєтеся до сім'ї BSA Guns, ви інвестуєте в компанію з неперевершеною родоводу пневматичної зброї і всесвітньої репутацією в області якості, сервісу та інноваційного дизайну. Компанія пишається тією репутацією і збройовою спадщиною, на якому воно було засноване.

За трохи більше ста років BSA Guns виріс з невеликого союзу зброярів, щоб стати однією з важливих промислових груп Великобританії. Історія не повністю про постійний прогрес і розширення; є драма і хвилювання теж. А оскільки BSA обслуговує свою країну більш безпосередньо, ніж більшість приватних компаній, її історія також є частиною історії Великобританії. Однак, щоб почати з самого початку, необхідно повернутися набагато далі, ніж сторіччя - до з 1689 року, на самому ділі, при дворі Вільгельма і Марії. Король Вільгельм III, стурбований погрозами вторгнення, різко розкритикував практику отримання військової зброї з Голландії. Його підслухав сер Річард Ньюдегейт, член парламенту від Уорікшіра, який відразу ж виступив від імені своїх виборців з Бірмінгема, серед яких було велика кількість прекрасних зброярів. Результатом стало пробне замовлення для п'яти провідних ковалів Бірмінгема. Це було виконано задовільно, і між урядом і квінтетом був укладений твердий контракт на поставку 200 мушкетів в місяць «по сімнадцяти шилінгів за штуку, готові гроші».

Ця практика торгівлі з зброярами як групою тривала протягом 150 років. Під час Кримської війни чотирнадцять майстрів-ковалів офіційно оформили свою позицію, приєднавшись до Бірмінгемської асоціації торгівлі стрілецькою зброєю. Саме цей орган 7 червня 1861 року прийняв рішення про створення публічної компанії ... The Birmingham Small Arms Company Limited.

В якості емблеми свого ремесла вони прийняли знак трьох схрещених гвинтівок, який з тих пір став всесвітньо відомим товарним знаком Piled Arms. Мета створення компанії полягала в тому, щоб почати виготовляти дрібні деталі на обладнанні, щоб задовольнити зростаючу конкуренцію з боку механізованого урядового заводу в Енфілді. Ділянка площею 25 акрів була куплена в Малому Хіті, в той час недалеко від кордону з Бірмінгемом, а два роки по тому завод був в експлуатації. До 1866 року компанія могла отримати прибуток в розмірі 7000 фунтів стерлінгів, і протягом декількох коротких років, завдяки бурхливій міжнародній політиці того часу, вона стала найбільшим приватним виробником зброї в Європі. Директора придбали завод з виробництва боєприпасів і змінили назву на Birmingham Small Arms and Metal Company Limited. Це ім'я використовувалося до 1897 року, коли робота з боєприпасів була припинена, і фірма повернулася до своєї початкової назви. Раннє процвітання було недовгим. Коли війни припинилися, попит на зброю впав, і приватна торгівля зброєю стала першою. До кінця 70-х років фабрика Малого Хіта була повністю закрита на дванадцять місяців, і майбутнє виглядало неймовірно темним. Невеликий контракт дозволив знову відкрити роботи, і в 1880 році доля взяла руку в формі винахідника, г-на Е.С.Ф. Отто, який розробив дивний тип велосипеда з двома великими колесами по обидві сторони від наїзника. Він продемонстрував це, катаючись на столі в залі засідань під носом здивованих директорів - і настільки вразив їх, що вони відразу ж випустили пристрій у виробництво.

За цим першим підприємством в області транспорту пішли більш традиційні велосипеди і триколісні велосипеди, але раптове зростання попиту на гвинтівки в кінці 80-х років змусив директорів відмовитися від роботи. Під час бурської війни компанія поставляла багато тисяч гвинтівок британським військам.

Під час Першої світової війни заводи BSA Guns були майже повністю передані на виробництво боєприпасів. Величезна кількість службових гвинтівок, кулеметів, військових мотоциклів і перших в світі складних велосипедів було поставлено військам. Протягом 30-х років виробництво гвинтівок BSA обмежувалося порівняно невеликою кількістю спортивної зброї. Значна кількість заводу компанії було підтримано з почуття обов'язку. Щоб повністю описати діяльність організації BSA Guns під час останньої війни, знадобилася б книга.

Крім власних заводів компанії в Бірмінгемі, Ковентрі, Реддітчі, Шеффілді і Ко. Дарем, багато підрозділів по розсіюванню і тіньові заводи використовувалися для виробництва зброї. Тільки адміністрація Малої пустки (BSA Cycles Ltd і BSA Guns Ltd) контролювала 67 заводів, на яких зайнято 28 000 чоловік і 25 000 верстатів. Ця організація провела більше половини стрілецької зброї, поставленого британським військам під час війни. Військове виробництво BSA включало майже півмільйона кулеметів Браунінга, за допомогою яких RAF Spitfires і Hurricanes виграли битву за Британію; півтора мільйона службових гвинтівок; 400 000 рушниць Sten; кулемети, гармати, протитанкові рушниці та кулемети, десять мільйонів патронів, більше трьох з половиною мільйонів магазинів і 750 000 зенітних ракет. Кілька заводів групи піддалися сильним бомбардуванням, і в Малому Хіті загинули понад 50 співробітників. Тільки на цих роботах в результаті дій противника було знищено або пошкоджено більше верстатів, ніж було втрачено під час всього бліц-бою в Ковентрі. Хоча Фірма BSA Guns Ltd більше не виробляє військову зброю, вона підтримує постійний потік пневматичних гвинтівок, мисливських рушниць і спортивного приладдя.


Балон BSA для гвинтівки Superten R-10
1440.00.20
Всі хто купив pcp гвинтівки BSA SuperTen фірма BSA, та й ми теж рекомендуємо доукомплектувати свою г..
1

850 грн

Гвинтівка пневматична BSA Comet Evo GRT
2192.01.27
Гвинтівка пневматична BSA Comet Evo GRT наступний розвиток в лінійці Comet. Дана модель отримала ряд..
1

5 406 грн

Гвинтівка пневматична BSA Comet Evo GRT Silentium
2192.01.28
Гвинтівка пневматична BSA Comet Evo GRT Silentium наступний розвиток в лінійці Comet. Дана модель от..
0

5 780 грн

Гвинтівка пневматична BSA Comet Evo Red Devil
2192.01.29
Гвинтівка пневматична BSA Comet Evo Red Devil потужністю 24 Дж або ж початкової швидкість 305 метрів..
0

4 318 грн

Гвинтівка пневматична BSA Meteor Evo GRT
2192.01.31
Гвинтівка пневматична BSA Meteor Evo GRT наступний розвиток в лінійці Meteor. Дана модель отримала р..
0

5 916 грн

Гвинтівка пневматична BSA Meteor Evo GRT Silentium
2192.01.32
Гвинтівка пневматична BSA Meteor Evo GRT Silentium наступний розвиток в лінійці Meteor. Дана модель ..
0

6 426 грн

Гвинтівка пневматична BSA Spitfire 10 Multi-Shot
2192.01.33
Багатозарядна гвинтівка пневматична BSA Spitfire 10 Multi-Shot - від компанії BSA Guns це сукупність..
0

11 084 грн

Заправна станція BSA Scuba Charging Kit
2192.01.36
Заправна станція BSA Scuba Charging Kit проста і компактна призначена для балонів високого тиску. Чу..
1

1 088 грн

Магазин BSA для R-10 MK2
1440.00.55
Додатковий магазин BSA для R-10 MK2. Він призначений для PCP гвинтівок BSA Guns серії R-10 MK2. Мага..
0

1 190 грн

Магазин BSA для Spitfire
2192.01.42
Додатковий магазин BSA для Spitfire. Він призначений для гвинтівки BSA Guns моделі Spitfire. Магазин..
0

527 грн

Пневматична гвинтівка BSA Buccaneer SE Black PCP
2192.01.34
Дана модель гвинтівки вироблена в компанії BSA Guns (Birmingham Small Arms Company) Бірмінгем Англія..
0

13 056 грн

Пневматична гвинтівка BSA Buccaneer SE PCP
2192.00.65
Дана модель гвинтівки вироблена в компанії BSA Guns (Birmingham Small Arms Company) Бірмінгем Англія..
0

9 860 грн

Пневматична гвинтівка BSA R-10 MK2 VC Black Edition PCP
2192.02.22
Почнемо з того що пневматичні гвинтівки системи PCP набагато краще ніж пружинно-поршнева пневматика...
2

30 670 грн

Пневматична гвинтівка BSA R-10 MK2 VC Woodland PCP
2192.02.23
Почнемо з того що пневматичні гвинтівки системи PCP набагато краще ніж пружинно-поршнева пневматика...
1

30 670 грн

Пневматична гвинтівка BSA Scorpion SE PCP (горіх)
1440.00.50
Дана модель гвинтівки проведена в компанії BSA Guns (Birmingham Small Arms Company) Бірмінгем Англія..
1

23 154 грн

Показано з 1 по 15 з 68 (всього 5 сторінок)