Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Коліматорні приціли BSA Optics

Приціл коліматорний BSA Optics BRD30 Red Dot
Код товару: 2192.02.07
Сьогодні хочемо запропонувати вашій увазі коліматорні приціли від торгової марки BSA Optics. Приціл ..
0

Ціна: 1 020 грн

Приціл коліматорний BSA Optics BRD42 Red Dot
Код товару: 2192.02.08
Сьогодні хочемо запропонувати вашій увазі коліматорні приціли від торгової марки BSA Optics. Приціл ..
0

Ціна: 2 040 грн

Приціл коліматорний BSA Stealth Tactical Range Weaver
Код товару: 2192.00.52
Серія коліматорних прицілів Stealth Tactical є останніми науковими розробками компанії BSA Optics. Р..
3

Ціна: 4 692 грн

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Коліматорні приціли BSA Optics

Якісні і надійні коліматорні приціли BSA Optics

Компанія BSA Optics була заснована в 1996 році і спеціалізувалася переважно на виробництві оптики різного типу. Одним з найуспішніших напрямків діяльності компанії, є виробництво коліматорних прицілів. Варто зазначити, що на сьогоднішній день, коліматорні приціли BSA Optics випускаються в широкому асортименті і поставляються в багато країн світу, в тому числі і в Україні. Такі приціли знайшли застосування при спортивній стрільбі, а також для занять полюванням.

Пристрої даного типу є незамінним рішенням для точної стрільби на короткі дистанції. Використовуючи коліматорний приціл BSA Optics можна в значній мірі прискорити і спростити утримання цілі на мушці. Перш за все, це обумовлено наявністю в таких прицілах спеціальної планки для прицілювання, яка дозволяє перебувати з мішенню в одній площині. Завдяки унікальній конструкції прицілу, в значній мірі знижується навантаження на зір стрілка. До того ж, при використанні пристрою, стрілку не потрібно примружуватися або ж закривати друге око для збільшення ефективності стрільби. Ряд якісних характеристик, а також можливість купити такі приціли за цілком прийнятною ціною, роблять його ще більш вигідним для придбання.

Варто зазначити, що більша частина прицілів даного типу оснащена маркою, яка може без будь-яких проблем бути замінена, відповідно до особистих переваг стрілка або ж завданнями, які були поставлені перед людиною. Вирішивши купити коліматорний приціл даного виробника, ви неодмінно знайдете йому застосування. Наприклад, він стане незамінним помічником під час полювання на дичину.

Коліматор BSA Optics виготовляеться з використанням усіх сучасних технологічних рішень, які існують на сьогоднішній день. Висока якість виробництва, дозволяє забезпечити стрілку відмінне зображення, збільшити точність попадання, а також довговічну експлуатацію пристрою. Завдяки тому, що більшість моделей оптичних коліматорних прицілів BSA Optics можуть купити багато людей, вони користуються великою популярністю серед справжніх цінителів якісної оптики.

Наш інтернет-магазин Filingun.com.ua може запропонувати своїм клієнтам коліматорні приціли даного виробника. Професіоналізм наших співробітників, а також зручність здійснення покупки, дозволяє кожному клієнту нашого інтернет-магазину залишитися в повній мірі задоволеним.

 

Коліматорні приціли BSA Optics купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Херсон, Сімферополь, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Вінниця, Ялта і багато інших міст України.