Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Кріплення для прицілів Diana

Кріплення моноблок для оптичного прицілу Diana Lock Down
Код товару: 377.01.18
Компанія Diana виробник пневматичної зброї, яке відоме у всьому світі і зарекомендувало себе тільки ..
2

Ціна: 1 073 грн

Кріплення моноблок для оптичного прицілу Diana Dampa
Код товару: 377.01.17
Компанія Diana виробник пневматичної зброї, яка відома у всьому світі і зарекомендувала себе тільки ..
1

Ціна: 1 950 грн

Кріплення моноблок для оптичного прицілу Diana One Block
Код товару: 377.00.62
Компанія Diana виробник пневматичної зброї, яка відома у всьому світі і зарекомендувала себе тільки ..
1

Ціна: 702 грн

Кріплення моноблок для оптичного прицілу Diana ZR-Mount
Код товару: 377.01.86
Компанія Diana виробник пневматичної зброї, яке відоме у всьому світі і зарекомендувало себе тільки ..
2

Ціна: 1 892 грн

Стопор для оптичного прицілу Diana
Код товару: 377.00.11
Стопор для оптичного прицілу Diana по-іншому його ще називають відбійник для оптичного прицілу і при..
0

Ціна: 585 грн

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Кріплення для прицілів Diana

Кріплення для оптичних прицілів Diana

Кронштейни для прицілів є спеціалізовані пристрої, що застосовуються для кріплення прицілу на зброю. На сьогоднішній день, існує безліч видів кронштейнів, які виробляються різними компаніями. Особливою популярністю серед мисливців і стрільців, користуються кріплення вироблені компанією Diana. Більшість що випускає кріплень Diana, підходить для гвинтівок цього ж виробника. Кронштейни даного типу призначені для здійснення стрільби по польовим мішенях.

Кріплення для прицілів Diana відрізняються рядом якісних особливостей. Перш за все, слід відзначити той факт, що пристосування захищені від попадання вологи в їх корпус. Таким чином, кронштейни можуть використовуватися при будь-яких погодних умовах. Приціли даного виробника виробляються з урахуванням всіх технічних особливостей гвинтівок Diana. Завдяки тому, що вони мають невелику вагу і габарити, їх використання ніяким чином не заважає людині здійснювати стрілянину. Дана особливість є особливо важливою в тих випадках, коли стрілянина ведеться під час полювання.

Кріплення Diana для оптичних прицілів змогли зарекомендувати себе з кращого боку. На сьогоднішній день, компанією пропонується широкий модельний ряд таких пристосувань. Завдяки тому, що деякі моделі кронштейнів є універсальними, їх можна використовувати і спільно з тією зброєю, яка виробляється іншими компаніями.

Якщо ви вирішили купити кріплення для прицілу Diana, то напевно у вас виникла необхідність знайти той магазин, який пропонує самі краще ціни на пристосування даного типу. Одним з таких, є наш інтернет-магазин Filingun.com.ua. На сьогоднішній день, в каталозі магазина представлений весь модельний ряд кронштейнів вироблених компанією Diana.

Вибираючи кріплення Diana для прицілу, у вас можуть виникнути будь-які питання. В даному випадку вам необхідно звернутися до одного з консультантів, які працюють в магазині. Професійні співробітники зможуть не тільки надати відповідь на яке вас цікавить, а й дати рекомендації у виборі тієї чи іншої моделі кронштейна. Відзначимо, що для постійних клієнтів, діє система знижок. Вирішивши купити кріплення для оптичного прицілу Diana в нашому магазині, ви не пошкодуєте про зроблений вибір і обов'язково повернетеся до нас знову.

 

Кріплення для прицілів Diana купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Херсон, Сімферополь, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Вінниця, Ялта і багато інших міст України.