Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Пневматична зброя

Виберіть підкатегорію

Продаж пневматичної зброї в Києві за вигідними цінами

На сьогоднішній день існує безліч різновидів бойової, травматичної, газової і пневматичної зброї. Виробники з усього світу щорічно випускають безліч моделей котрі відрізняються своїм призначенням, габаритами, дизайном та іншими параметрами. Зброя купується як для самозахисту, так і для використання в спортивних заходах. Багато людей купують збройову техніку для того щоб поповнити свою колекцію. Незалежно від того з якою метою здійснюється купівля, дуже важливо віддавати перевагу тим моделям, які є якісними і надійними. У тому випадку якщо пістолет або гвинтівка були зібрані на сумнівному по своїй репутації підприємстві, то існує дуже велика ймовірність того, що вони можenm вже незабаром зламатися.

Які різновиди зброї існують?

Одним з найпоширеніших серед наших співвітчизників є ті види зброї, на які не потрібно отримувати дозвіл в Міністерстві внутрішніх справ. В даному випадку йдеться про пневматична зброя, зброя під патрон Флобера, сигнально-шумова зброя, а також ММГ (макети масо-габаритні). Досить часто до зброї також відносять спеціалізовані засоби котрі дозволяють забезпечити самозахист.

Пневматичні гвинтівки і пістолети під патрон Флобера є одними з найдоступніших видів пневматичної зброї, які сьогодні продаються практично в кожному спеціалізованому магазині. Необхідно відзначити, що вони дозволяють навчитися поводитися зі зброєю, а також стріляти з неї. У зв'язку з тим, що зброя не відрізняється своєю потужністю, то її не рекомендується використовувати як засіб оборони. Нанести фізичне пошкодження злочинцеві, який на вас напав, за допомогою пневматичної зброї практично неможливо.

Окремо необхідно розповісти про сигнально-шумову зброю. Вона знайшла широке поширення в спорті. З її допомогою можна подавати сигнал на «старт». Зброя не є бойовою і найчастіше, має конструкцію відмінну від звичної для багатьох людей.

Якщо ж ви є колекціонером зброї, то рекомендується звернути увагу на макети масо-габаритного типу. За своїм зовнішнім виглядом і конструкцією вони повністю схожі з відомими моделями знарядь. Багато з продаваних моделей, раніше мали бойове застосування, однак після, їх конструкція була спеціально змінена.

Пневматична зброя в інтернет-магазині filingun.com.ua

Якщо вам потрібно купити пневматичну зброю, то знайти широкий асортимент моделей від провідних виробників ви зможете в каталозі інтернет-магазину filingun.com.ua. Ми співпрацюємо з виробниками напряму і тому маємо можливість запропонувати своїм клієнтам максимально вигідну вартість на покупку. Завдяки широкому асортименту моделей від провідних виробників, кожна людина неодмінно зможе знайти для себе саме ту зброю, яка в повній мірі відповідає її вимогам і фінансовим можливостям. При виникненні питань, покупець має можливість отримати професійну консультацію у одного з менеджерів магазину.

 

Пневматична зброя купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Краматорськ, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Херсон, Сімферополь, Кам'янець-Подільський, Полтава, Чернігів, Черкаси, Луцьк, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Севастополь, Кременчук, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Вінниця, Ялта і багато ін угіе міста України.

Пневматичні пістолети і револьвери
Револьвери під патрон Флобера
Сигнально-шумова зброя