Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Складаний ніж

Складаний ніж

Ножі вже давно і міцно зайняли своє місце в побуті кожного з нас. Неможливо здійснити і половину повсякденних операцій без гострого і надійного помічника, який завжди під рукою. Це ж є причиною популярності всіляких похідних версій ножів - складних, мисливських, туристичних... І придбати якісний складаний ніж від перевіреного виробника за приємною ціною стає все складніше. Якщо надрукувати в рядку пошукача запити «ножі Київ» або «складаний ніж купити», стає очевидним величезний попит на даний інструмент. А хороший складаний ніж для туриста в усі часи непросто було знайти. В боргом поході під рукою повинно бути знаряддя, яке не підведе в скрутну хвилину.

Коли приходить час вибирати ніж туристичний, варто звернути увагу на кілька моментів.

У першу чергу, варто визначитися, яка конструкція переважно: складаний ніж або «класичний». Перший по-своєму зручніше, компактніше, а також може бути оснащений додатковими інструментами: шилом, штопором, ножицями та іншим. З іншого боку, ніж звичайної конструкції, як правило, надійніше і міцніше. Часто радять брати в похід обидва варіанти: ножі складні зручно носити в кишені, щоб вони завжди були під рукою, а звичайні використовувати для робіт, де необхідне значне застосування сили.

По-друге, варто звернути увагу на якість сталі клинка. Занадто м'який клинок швидко затупітся і доведеться в непридатність. Але, як не дивно, також не радиться брати в похід ніж, виготовлених з надмірно щільною стали: таке знаряддя буде дуже складно заточити в польових умовах. Оптимальний варіант - золота середина.

Що стосується форми леза, то, купуючи ніж туристичний, слід зупинити свій погляд на моделі з прямим клинком. Це забезпечить кращу функціональність знаряддя.

Наступний важливий момент - рукоять ножа. І ножі складні, і звичайні можуть бути зроблені з використанням широкого розмаїття матеріалів для рукояті: гума, дерево, пластик - і все це в багатому виборі кольорів. Незважаючи на смакові переваги власника ножа, колір краще підбирати яскравішою, щоб ніж можна було легко відшукати при втраті. Яскраву рукоять добре видно навіть під водою. До слова, туристичні ножі часто виготовляють з порожньою держаком - щоб інструмент не тонув у воді. З цих же міркувань варто звернути свій погляд на матеріалах, які не боятися води.

Що стосується, довгі рукояті, то вона повинна бути трохи довше, ніж ширина долоні власника ножа - для зручності використання. Так що мініатюрні складні ножі в поході хороші як запасний або допоміжний варіант.

Вибираючи туристичний ніж, Ви купуєте не просто частина спорядження, а корисний інструмент, який покликаний допомогти Вам впорається з абсолютно будь-якими труднощами як в місті так і за межами цивілізації. Тому до вибору такого знаряддя слід підходити серйозно і вдумливо, в тому числі, не забути про засоби по догляду за ножами.

Що стосується виробників, то переважно зупинити вибір на компанії з ім'ям. Так Ви будете впевнені, що якість покупки буде відповідати її ціною. Наш Інтернет-магазин готовий запропонувати Вам широкий вибір ножів і аксесуарів до них від відомих і солідних виробників, який за роки існування на ринку встигли заробити собі позитивну репутацію.

Так що якщо Ви бажаєте відшукати хороший складаний ніж, купити який можна за приємною ціною, загляньте у відповідні розділи нашого Інтернет-магазину. Там Ви відшукаєте всілякі варіанти: мисливські, туристичні, складні ножі. Київ, Дніпропетровськ, Львів - де б Ви не проживали, ми організуємо відправку товару в будь-який куточок нашої країни.

 

Складаний ніж, ножі Київ складні, ніж туристичний купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Краматорськ, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Херсон, Сімферополь, Кам'янець-Подільський, Полтава, Чернігів, Черкаси, Луцьк, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Севастополь, Кременчук, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Ялта і багато інших міст України.