Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Ножі і все про них

Ножі - корисний винахід людства

Історія винаходу ножа доходить до нас ще з періоду палеоліту. Одними з перших ножів зустрічаються кам'яні, в основному кремінні. Також використовуються ножі з кістки. Пізніше до ножів стали доробляти кістяні або дерев'яні ручки. Навчившись добувати, метал, людство почало виготовляти їх із заліза. Ніж міцно ввійшов у повсякденне життя людини. З моменту початку промислової революції виготовлення ножа з кустарного виробництва переходить у заводське. З'являються різні конструкції ножів, починають використовувати різні матеріали, з яких їх виготовляють.

Мисливський ніж - застосовується, як ви розумієте на полюванні для добивання дичини, зняття шкіри, але так само їх можна використовувати і туристичних цілях. У нашому, інтернет-магазині Filingun представлений великий вибір таких виробів вироблених такими фірмами як Cold Steel і такий торговельною маркою як Волжанин (Нижній Новгород).

Туристичний ніж - призначений для застосування на природі, у поході або просто на пікніку. У цьому розділі представлені такі компанії як Cold Steel, Boker Magnum, Волжанин.

Складаний ніж - призначений для повсякденного носіння. Ця категорія ножів одержала найбільше поширення. Зверніть свою увагу на таких виробників: Opinel, Cold Steel, Byrd, Boker Magnum, Spyderco, FOX, ZT. Кожна з цих компаній постійно вдосконалює свої вироби. Вони шукають нові матеріали для клинків ножів і рукоятей, для того щоб ніж став більше надійний, міцний і затребуваний.

Ніж для риболовлі - застосовується для чищення й патрання риби. Особливе поширення одержав філейний ніж. У нього довге тонке лезо з нековзною ручкою. Велике поширення таких ножів у нашій країні одержала фірма Mora. Великий асортимент і відмінна якість.

Мультитули - універсальні ножі з більшою кількістю різноманітного інструмента. Яскравим представником є ножі Victorinox. Ця компанія спеціалізується на багатофункціональних ножах. Величезний асортимент, різний набір інструмента, все це робить цю компанію однієї з найпопулярніших.

Ножі, мисливський ніж, туристичний ніж, складаний ніж купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Краматорськ, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Херсон, Сімферополь, Кам'янець-Подільський, Полтава, Чернігів, Черкаси, Луцьк, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Севастополь, Кременчук, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Ялта і багато інших міст України.