Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Пневматичні пістолети Umarex

Виберіть підкатегорію
Пістолет пневматичний Umarex GLOCK 17
Код товару: 5.8361
Компанія Umarex займається випуском пневматичних пістолет відомих марок. На українському ринку дана ..
4

Ціна: 3 975 грн

Пістолет пневматичний Umarex GLOCK 17 BB/Pellet
Код товару: 5.8365
Компанія Umarex займається випуском пневматичних пістолет відомих марок. На українському ринку дана ..
2

Ціна: 4 340 грн

Пістолет пневматичний Umarex GLOCK 17 Gen5
Код товару: 5.8369
Пістолет пневматичний Umarex GLOCK 17 Gen5 від компанії Umarex стріляє за допомогою балонів CO2 стал..
1

Ціна: 4 624 грн

Пістолет пневматичний Umarex GLOCK 19
Код товару: 5.8358
Компанія Umarex займається випуском пневматичних пістолетів відомих марок. На українському ринку дан..
2

Ціна: 2 920 грн

Пістолет пневматичний Umarex GLOCK 19X
Код товару: 5.8368
Пістолет пневматичний Umarex GLOCK 19X - ліцензійна версія від компанії Umarex стріляє з допомогою б..
0

Ціна: 3 083 грн

Пістолет пневматичний Umarex GLOCK 19X Blowback
Код товару: 5.8367
Пістолет пневматичний Umarex GLOCK 19X Blowback - ліцензійна версія від компанії Umarex стріляє за д..
2

Ціна: 4 380 грн

Пістолет пневматичний Umarex IWI Jericho B
Код товару: 5.8174
Пістолет пневматичний Umarex IWI Jericho B - ліцензійна копія нового 9-мм пістолета з Ізраїлю від ко..
1

Ціна: 2 352 грн

Пневматичний пістолет Umarex CPS
Код товару: 412.02.02
Пістолет пневматичний Umarex CPS недорогий початкового рівня стріляє за допомогою 12 грамових балонч..
0

Ціна: 4 056 грн

Пневматичний пістолет Umarex HPP
Код товару: 5.8156
Компанія Umarex не стоїть на місці і постійно збільшує свій асортимент новими моделями пістолетів. О..
1

Ціна: 2 636 грн

Пневматичний пістолет Umarex Legends P08
Код товару: 5.8135
Компанія Umarex займається випуском пневматичних пістолет відомих марок. На українському ринку дана ..
1

Ціна: 2 028 грн

Пневматичний пістолет Umarex Legends PM KGB
Код товару: 5.8145
Пневматичний пістолет Umarex Legends PM KGB був розроблений компанією спеціально для любителів радян..
0

Ціна: 1 758 грн

Пневматичний пістолет Umarex Makarov
Код товару: 5.8152
Компанія Umarex відома німецька фірма не тільки на заході, але і вже у нас в країні. Ця компанія зай..
2

Ціна: 2 028 грн

Пневматичний пістолет Umarex Makarov Ultra Blowback
Код товару: 5.8137
Компанія Umarex відома німецька фірма не тільки на заході, але й вже у нас в країні. Ця компанія зай..
1

Ціна: 2 636 грн

Пневматичний пістолет Umarex UX TDP45
Код товару: 5.8180
Компанія Umarex відома німецька фірма не тільки на заході, але й вже у нас в країні. Ця компанія зай..
0

Ціна: 1 420 грн

Пневматичний пістолет Umarex UX XBG
Код товару: 5.8173
Компанія Umarex відома німецька фірма не тільки на заході, але й вже у нас в країні. Ця компанія зай..
1

Ціна: 1 095 грн

Показано з 1 по 15 з 43 (всього 3 сторінок)

Пневматичні пістолети Umarex

Пневматичні пістолети Umarex

Інтернет-магазин Filingun радий вітати Вас!

Зараз Ви знаходитесь в розділі сайту, в якому представлені наявні пневматичні пістолети Umarex. Пневматична зброя Umarex вже давно заслужила репутацію надійної та якісної пневматики, яка вірою і правдою служить власнику і ніколи не підводить.

Компанія Umarex почала своє існування в сімдесятих роках минулого століття з виробництва лінійки високоякісної пневматичної зброї. Момент для виходу на ринок був обраний дуже вдало: в 1972 році вийшла постанова німецького уряду про обов'язкове отримання дозволу на носіння вогнепальної зброї, і на цьому тлі різко зріс інтерес населення до пневматики. А оскільки пневматика Umarex створювалася максимально схожою на бойову зброю, то момент виявився вдалий подвійно: продукція компанії розлетілася як гарячі пиріжки, тим самим забезпечивши виробникові, як прибуток, так і належну репутацію. Кожен пневматичний газобалонний пістолет Umarex - зразок справжньої німецької якості: надійний, безвідмовний, виготовлений з висококласної сировини. Саме тому продукція даної марки ось вже більше сорока років утримує позиції не тільки на національному, а й на світовому ринку. А ще - завдяки політиці компанії, яка виражається в їх девізі «Дивлячись в майбутнє». Як пишуть про себе самі співробітники Umarex на їхньому сайті, при розвитку підприємства вони керуються словами Франца Кафки про те, що завжди потрібно мати сміливість рухатися вперед. Саме тому пневматична зброя Umarex, а також інша їхня продукція, завжди відповідає найвищим показникам якості: керівництво компанії пильно стежить за настроями клієнтів і за технологічними новинками ринку. Це дозволяє з упевненістю заявити: якщо Ви вирішили купити що-небудь від Umarex, то це, без сумніву, буде щось сучасне і надійне.

Крім жителів Європи і Америки, пневматика Umarex змогла заслужити любов вітчизняних покупців завдяки безвідмовній якості. Особливо продукція Umarex сподобалася колекціонерам завдяки точній подібності пістолетів з реальними бойовими аналогами. Наприклад, у нас в магазині представлений пневматичний газобалонний пістолет Umarex Makarov, виготовлений зі збереженням всіх рухомих деталей і робочого запобіжника. Перезарядка здійснюється за допомогою рами затвора, а також, як і в бойовому аналогу, є одинарна і подвійна системи спуску. Одним словом, пневматичні пістолети Umarex - гідна річ, здатна припасти до смаку не тільки любителям пневматики, але і колекціонеру, який не відмовився б мати в колекції той чи інший пістолет, але не має можливості придбати його бойовий аналог. Пневматична зброя Umarex виготовляеться переважно в металевому корпусі, що робить його ще більш схожим на справжню зброю, як за зовнішнім виглядом, так і на дотик. Крім того, якщо Ви збираєтеся купити пістолет з метою самооборони, то реалістичний зовнішній вигляд цієї зброї буде додатковим козирем у боротьбі з нападниками.

Що стосується стрілецьких характеристик пневматичної зброї Umarex, то, відвідавши пару спеціалізованих форумів, Ви можете легко переконатися: про дану пневматику залишають переважно позитивні відгуки як любителі, так і професіонали. Наші покупці крім пістолетів Umarex також хвалять іншу їхню продукцію. У нас Ви можете придбати лінію супутніх товарів даної марки - так що ласкаво просимо в інші розділи нашого магазину!

Щоб оформити покупку моделі, вам досить натиснути кнопку «Купити» біля відповідного лота - і він буде відправлений у кошик. Коли список покупок буде сформований, Вам запропонують заповнити коротку форму, в якій вказується спосіб доставки, оплати, а також додаткові побажання. Після чого один з наших операторів зв'яжеться з вами і підтвердить замовлення.

А якщо у Вас виникнуть будь-які питання щодо характеристик товарів або інших деталей, ми будемо раді на них відповісти! Номери телефонів, за якими з нами можна зв'язатися, вказані в шапці сайту або в розділі «Контакти». Ми чекаємо Вашого дзвінка!

 

Пневматичні пістолети Umarex купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Херсон, Сімферополь, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Вінниця, Ялта і багато інших міст України.