Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Пневматичні гвинтівки BAM

Виберіть підкатегорію
Пневматична гвинтівка BAM XS B12
Код товару: 1377
Чудова гвинтівка від компанії BAM. Пневматична гвинтівка BAM XS B12 пружинно-поршневого типу дозволя..
1

Ціна: 2 131 грн

Пневматична гвинтівка BAM XS B3-1
Код товару: 86
Чудова гвинтівка від компанії BAM. Пневматична гвинтівка BAM XS B3-1 пружинно-поршневого типу дозвол..
1

Ціна: 2 131 грн

Пневматична гвинтівка BAM XS-B19
Код товару: 19
Чудова гвинтівка від компанії BAM. Пневматична гвинтівка BAM XS-B19 пружинно-поршневого типу дозволя..
3

Ціна: 2 997 грн

Пневматична гвинтівка BAM XS-B4
Код товару: 1376
Чудова гвинтівка від компанії BAM. Пневматична гвинтівка BAM XS-B4 пружинно-поршневого типу дозволяє..
1

Ціна: 1 628 грн

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Пневматичні гвинтівки BAM

Пневматичні гвинтівки BAM

Фірма BAM була створена в Китаї, ще в 2004 році. В даний момент, основним напрямком діяльності фірми, є виробництво пневматичних гвинтівок. Пневматичні гвинтівки BAM займають суттєву частку світового ринку зброї. Варто сказати, що крім власних збройових розробок, компанія також випускає гвинтівки BAM, котрі є копіями відомих світових брендів. За десять років існування компанії, було вироблено близько ста моделей пневматичних гвинтівок. Щомісяця, інженери BAM пропонують все нові і нові збройові рішення, що сприяють переконати споживача в тому, що зброя вироблена компанією, заслуговує на особливу увагу.

В даний момент, пневматичні гвинтівки BAM поставляються в багато країн світу, в тому числі і на український ринок зброї. Одним з магазинів, де можна купити таку зброю, є наш інтернет-магазин «Filingun». Завдяки доступній ціні і високій якості виготовлення, купивши таку зброю, ви отримаєте величезне задоволення від її використання. Пневматика BAM використовується, перш за все, для спортивно-розважальної стрільби. Гвинтівки, вироблені компанією, підійдуть не тільки для досвідчених стрільців, так і для тих людей, які вперше купили пневматику.

Не можна не сказати і про те, що при розробці та виробництві зброї, компанія прагне довести всьому світові, що не дивлячись на доступну вартість, китайська продукція має дуже високу якість виготовлення. Завдяки своїм характеристикам міцності, досить великому робочому ресурсу, а також іншим якісним особливостям, придбання пневматичної гвинтівки стане відмінним рішенням для багатьох людей.

Відвідавши каталог інтернет-магазину «Filingun», вашій увазі буде запропоновано великий вибір різних пневматичних гвинтівок, що відрізняються високою надійністю і якістю. Якщо при виборі такої зброї у клієнта магазину виникнуть будь-які питання, то наші співробітники завжди зможуть надати йому грамотну та кваліфіковану допомогу у виборі. Завдяки ефективній роботі співробітників магазина всі люди котрі зробили покупку пневматики виробництва компанії BAM, залишаються, нею задоволені. Ми прагнемо в повній мірі задовольнити всі переваги наших клієнтів. Саме тому, пневматична гвинтівка BAM куплена у нас, вас не розчарує.

 

Пневматичні гвинтівки BAM купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Херсон, Сімферополь, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Вінниця, Ялта і багато інших міст України.