Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Пневматичні гвинтівки Crosman (Кросман)

Виберіть підкатегорію
Пневматична гвинтівка Crosman Diamondback
Код товару: 1003025
Пневматична гвинтівка Crosman Diamondback від корпорації Crosman модель CDH17TDSS-SX. Використовує н..
1

Ціна: 7 056 грн

Пневматична гвинтівка Crosman MAG-Fire Mission Multi-Shot
Код товару: 1003653
Пневматична гвинтівка Crosman MAG-Fire Mission Multi-Shot оснащена газовою пружиною Nitro Piston Eli..
1

Ціна: 7 106 грн

Пневматична гвинтівка Crosman Vital Shot
Код товару: 1003368
Пневматична гвинтівка Crosman Vital Shot пружинно-поршневого типу магнум класу з початковою швидкіст..
1

Ціна: 2 681 грн

Пневматична гвинтівка Crosman 1077 FreeStyle
Код товару: 1003359
Пневматична гвинтівка Crosman 1077 FreeStyle напівавтоматична стріляюча за допомогою вуглекислотних ..
0

Ціна: 4 004 грн

Пневматична гвинтівка Crosman DPMS SBR Full Auto
Код товару: 1003018
Пневматична гвинтівка Crosman DPMS SBR Full Auto від корпорації Crosman модель DSBR відноситься до г..
5

Ціна: 7 980 грн

Пневматична гвинтівка Crosman Fire NP 4х32
Код товару: 1002910
Ми хочемо вам представити Crosman Fire NP з прицілом 4x32 від корпорації Crosman модель CFRNP17SX. П..
1

Ціна: 5 308 грн

Пневматична гвинтівка Crosman Full Auto AK1
Код товару: 1003366
Пневматична гвинтівка Crosman Full Auto AK1 чудовий варіант для розважальної стрільби з максимальним..
1

Ціна: 7 825 грн

Пневматична гвинтівка Crosman Inferno
Код товару: 1002911
Ми хочемо вам представити гвинтівку Crosman Inferno, від американської корпорації Crosman - модель L..
1

Ціна: 2 574 грн

Пневматична гвинтівка Crosman M4-177 Kit
Код товару: 1000172
Ми хочемо вам представити нову гвинтівку Crosman M417 Kit від корпорації Crosman. Пневматична гвинті..
1

Ціна: 3 468 грн

Пневматична гвинтівка Crosman Repeat Air 1077
Код товару: 1001106
Ми хочемо вам представити нову гвинтівку Crosman Repeat Air 1077 від корпорації Crosman. Пневматична..
2

Ціна: 3 218 грн

Пневматична гвинтівка Crosman Shockwave NP
Код товару: 1003192
Ми хочемо вам представити гвинтівку Shockwave NP від ​​корпорації Crosman модель CSNP7SX. Пневматичн..
0

Ціна: 4 818 грн

Пневматична гвинтівка Crosman Summit Ranger NP2
Код товару: 1003197
Пневматична гвинтівка Crosman Summit Ranger NP2 доступна і готова до використання прямо з коробки. З..
2

Ціна: 4 060 грн

Пневматична гвинтівка Crosman Tyro
Код товару: 1003022
Пневматична гвинтівка Crosman Tyro, від американської корпорації Crosman - модель CYT6M77. Пружинно-..
0

Ціна: 3 135 грн

Пневматична гвинтівка Crosman Valiant
Код товару: 1003354
Пневматична гвинтівка Crosman Valiant може похвалитися більш легким і плавним взводом ніж у конкурен..
0

Ціна: 6 793 грн

Пневматична гвинтівка Crosman Vantage NP 4х32
Код товару: 1000457
Ми хочемо вам представити Crosman Vantage NP з прицілом 4x32 від корпорації Crosman модель 30021. Пн..
2

Ціна: 4 950 грн

Показано з 1 по 15 з 67 (всього 5 сторінок)

Пневматичні гвинтівки Crosman (Кросман)

Пневматичні гвинтівки Crosman, Кросман

На сьогоднішній день, на світовому ринку озброєнь, представлені моделі пневматичної зброї від різних американських, європейських і китайських компаній. Такі пневматичні гвинтівки, регулярно використовуються при проведенні змагань зі спортивної стрільби, а також під час полювання. Одним з таких виробників пневматичної зброї, який проводить свою діяльність з 1923 року, є корпорація Crosman.

Американська корпорація Crosman (Кросман), на сьогоднішній день є одним з найбільших виробників пневматичної зброї в усьому світі. Пневматичні гвинтівки Crosman (Кросман) відносяться до недорогого сегменту зброї і, перш за все, орієнтовані на молодіжну аудиторію покупців. Гвинтівки Crosman (Кросман) характеризуються високою надійністю, якістю виготовлення і точністю стрільби. На сьогоднішній день, така зброя є одна з найдоступніших в усьому світі.

Головною особливістю є її вартість. Справа в тому, що на відміну від аналогічної зброї інших виробників, пневматика Crosman (Кросман) в кілька разів дешевше. Саме тому гвинтівки компанії користуються великим попитом серед початківців мисливців або стрільців. Незважаючи на свою вартість, зброя Crosman (Кросман) не поступається в якості зброї випускаемих іншими компаніями.

На сьогоднішній день такі пневматичні гвинтівки в повній мірі відповідають європейським стандартам якості. Зброя не потребує будь-якого особливого догляду і в разі виникнення поломок, вони можуть бути усунуті в мінімально короткі терміни. Завдяки тому, що пневматика Crosman Кросман орієнтована на широку аудиторію, саме цією фірмою вперше були випущені гвинтівки, оснащені газовою пружиною. Багато людей, які вирішили зайнятися полюванням або спортивною стрільбою, віддають перевагу зброї саме цього виробника. До того ж, пневматична зброя Crosman (Кросман) поставляється в багато країн світу, в тому числі і на український ринок зброї.

Щорічно, американський виробник пневматичної зброї - компанія Crosman, пропонує різні збройові новинки, в яких втілені найскладніші задумки збройових інженерів з усього світу. Крім цього, інженери компанії, регулярно допрацьовують і вдосконалять вже випущені моделі пневматичних гвинтівок. Варто сказати, що щорічно, від продажу кожної гвинтівки, компанія Crosman виділяє частину коштів на підтримку конкурсів і змагань зі спортивної стрільби, які проводяться в Сполучених Штатах Америки. Такий підхід до роботи, дозволив компанії Crosman стати відомою у всьому світі і відповідно, в значній мірі зарекомендували випускаемі моделі пневматичної зброї.

Відвідавши наш інтернет-магазин «Filingun», одним з основних напрямків діяльності якого є продаж пневматичних гвинтівок Crosman, ви маєте можливість купити дану зброю за вигідними цінами. У нашому каталозі представлені практично всі пневматичні гвинтівки Кросман, що випускаються на сьогоднішній день американським виробником. Всі види гвинтівок, пропоновані інтернет-магазином «Filingun», відрізняються високою якістю виготовлення, надійністю, довговічною експлуатацією і доступною ціною. Пневматична гвинтівка Crosman куплена в нашому магазині, дозволить вам повною мірою насолодитися процесом стрільби. Завдяки унікальній конструкції такої пневматичної зброї, процес її застосування є простим і зрозумілим навіть тим людям, які ніколи раніше не стикалися з використанням пневматичних гвинтівок.

Купити пневматичну зброю даного типу в нашому інтернет-магазині «Filingun», досить просто. Для цього слід ознайомитися з усіма гвинтівками виробництва американської компанії Crosman, які представлені в каталозі нашого інтернет-магазину, вибрати що цікавить вас і натиснути відповідну для оформлення покупки кнопку на сторінці сайту. Якщо при здійсненні покупки пневматичної зброї у вас виникнуть будь-які труднощі або ж питання, то наші продавці-консультанти завжди зможуть надати вам грамотну та кваліфіковану допомогу у виборі гвинтівки, яка в повній мірі відповідає вашим вимогам і фінансовим можливостям.

Завдяки тому, що ми прагнемо працювати з максимальною віддачею, наш інтернет-магазин став одним з лідируючих, з усіх тих, які спеціалізуються на продажу пневматичної зброї. Гвинтівка Crosman, куплена в магазині «Filingun», дозволить вам повною мірою насолодитися стріляниною з пневматики. Таким чином, зробивши покупку пневматичної гвинтівки Crosman в нашому інтернет-магазині, ви залишитеся задоволені зробленим вибором і обов'язково повернетеся до нас знову.

 

Пневматичні гвинтівки Crosman (Кросман) купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Херсон, Сімферополь, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Вінниця, Ялта і багато інших міст України.