Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Запальнички Zippo Pipe для трубок

Запальничка Zippo 28322 Pipe Brass & Red
Код товару: 28322
Люлькова бензинова запальничка Zippo 28322 Pipe Brass & Red High Polish Brass. Спеціально розроб..
1

Ціна: 1 357 грн

Запальничка Zippo 200PL Pipe Lighter
Код товару: 200PL
Люлькова бензинова запальничка Zippo 200PL Pipe Lighter Brushed Chrome. Спеціально розроблена констр..
3

Ціна: 1 009 грн

Запальничка Zippo 210.001 Sherlock Holmes Pipeman
Код товару: 210.001
Люлькова бензинова запальничка Zippo 210.001 Sherlock Holmes Pipeman High Polish Chrome. Спеціально ..
0

Ціна: 1 203 грн

Запальничка Zippo 218 PL Pipe Lighter
Код товару: 218PL
Люлькова бензинова запальничка Zippo 218 PL Pipe Lighter Blak Matte. Спеціально розроблена конструкц..
1

Ціна: 1 085 грн

Запальничка Zippo 28676 Steel & Wood Design Pipe Lighter
Код товару: 28676
Люлькова бензинова запальничка Zippo 28676 Steel & Wood Design Pipe Lighter High Polish Chrome. ..
1

Ціна: 1 102 грн

Запальничка Zippo 29789 Lighter & Pipe Insert Combo
Код товару: 29789
Бензинова вітрозахисна запальничка Zippo 29789 Lighter & Pipe Insert Combo Black Ice, вперше, у ..
0

Ціна: 1 235 грн

Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)

Запальнички Zippo Pipe для трубок

Zippo Pipe Lighter - запальнички для цінителів курильних трубок

Запальнички для трубок Zippo Pipe - прекрасний подарунок для тих, хто віддає перевагу курильним трубкам. Випуск модельного ряду Zippo для трубок компанія приурочила до піввікового ювілею, що стало по-справжньому приємним подарунком для шанувальників легендарного бренду Zippo.

Запальнички Zippo Pipe сконструйовані таким чином, щоб максимально відповідати своєму завданню: розкурювати тютюн, не завдаючи ушкоджень самій трубці. Це досягається завдяки особливій конструкції вітрозахисного екрану, який закритий пластиною у верхній частині і має по одному великому отвору з кожного боку замість властивих стандартним моделям Zippo - восьми. Таким чином, полум'я направлено строго прямо при горизонтальному положенні самої запальнички, а коли користувач здійснює затяжку, вогник легко втягується в нижній отвір і розпалює тютюн. В результаті - тютюн запалений, а трубка залишається неушкодженою, оскільки контакт з полум'ям мінімальний.

Крім конструкції вітрозахисного екрану, Zippo для трубок більш нічим не відрізняється від класичних аналогів. Дизайн залишається все таким же витонченим у своїй простоті: акуратний невеликий корпус, який приємно лягає в руку, і відкидається з характерним «фірмовим» кліком кришка. Відмінною рисою є зображення курильної трубки на лицьовій частині запальнички.

На Зіппо для трубок, поширюється довічна гарантія. Таким чином, Ви можете бути впевнені, що купуєте надзвичайно якісний продукт. А якщо і трапиться непередбачена поломка, то в будь-якому сервісному центрі Zippo Вашу запальничку зобов'язані безкоштовно відремонтувати і здійснити заміну частини котра вийшла з ладу. Компанія Зіппо дотримується цих принципів від дня заснування, тим самим висловлюючи турботу про клієнтів і підтверджуючи надійність свого продукту.

Якщо Ви вирішите придбати запальнички Zippo Pipe, ми будемо раді Вам в цьому допомогти! Будь ласка, зверніть увагу, що запальнички для трубок Zippo Pipe поставляються в НЕ заправленому вигляді, паливо слід придбати окремо. Це здійснюється виключно в цілях безпеки.

 

Запальнички Zippo Pipe (Зіппо для трубок) купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Краматорськ, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Херсон, Сімферополь, Кам'янець-Подільський, Полтава, Чернігів, Черкаси, Луцьк, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Севастополь, Кременчук, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Ялта і багато інших міст України.