Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Духові трубки (сарбакани) Cold Steel

Трубка духова Cold Steel Big Bore 4 футів .625
Код товару: 1260.01.59
Трубка духова Cold Steel Big Bore 4 футів .625 виготовлено підрозділом фірми Cold Steel Big Bore ™ B..
1

Ціна: 705 грн

Трубка духова Cold Steel Big Bore 5 футів (дві частини) .625
Код товару: 1260.01.58
Трубка духова Cold Steel Big Bore 5 футів (дві частини) .625 виготовлено підрозділом фірми Cold Stee..
2

Ціна: 1 260 грн

Трубка духова Cold Steel Big Bore 5 футів .625
Код товару: 1260.01.68
Трубка духова Cold Steel Big Bore 5 футів .625 виготовлено підрозділом фірми Cold Steel Big Bore ™ B..
1

Ціна: 795 грн

Трубка духова Cold Steel Big Bore Professional 4 футів .625
Код товару: 1260.01.61
Трубка духова Cold Steel Big Bore Professional 4 футів .625 виготовлено підрозділом фірми Cold Steel..
1

Ціна: 780 грн

Трубка духова Cold Steel Big Bore Professional 5 футів .625
Код товару: 1260.01.60
Трубка духова Cold Steel Big Bore Professional 5 футів .625 виготовлено підрозділом фірми Cold Steel..
2

Ціна: 915 грн

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Духові трубки (сарбакани) Cold Steel

Духові трубки (сарбакани) Cold Steel Big Bore

Якщо Ви зайшли на наш сайт з метою купити духові трубки і комплектуючі для них, ми будемо раді допомогти Вам у ваших пошуках.

Даний розділ пропонує Вам звернути увагу на продукцію компанії Big Bore Cold Steel.

Останнім часом в моду входить незвичайна або стародавня зброя. Знову в ходу луки, томагавк, бумеранги ... Епоху ренесансу зараз переживає і сарбакан. Даний тип зброї по праву можна вважати чи не найдавнішим. Раніше сарбакани використовувалися народностями, котрі традиційно мешкали в джунглях. Густа рослинність не дозволяла використовувати інші типи зброї, наприклад, луки, так що дальність пострілу ставала несуттєвою і на перше місце виходила необхідність у зброї, за допомогою якої ставало можливим виробляти точні постріли з місця із засідки.

В наші дні випуском сарбаканов зайнялися всесвітньо відомі виробники зброї, і американське підприємство Big Bore Cold Steel в їх числі. Компанія, заснована в 1980 році, ось уже понад тридцять років радує своїх клієнтів тільки якісною продукцією. Так що, зважившись купити духова рушниця Big Bore, Ви можете розраховувати на добротну американську якість.

У нас на сайті представлені моделі сарбаканов Cold Steel Big Bore довжиною 4 і 5 футів і товщиною трубки 1,7 мм або 3 мм (серія Professional). Довжина рушниці, в першу чергу, впливає на точність пострілу, а її товщина - на можливість використовувати різні типи дротиків. Як правило, товщина рушниць Bigbore дозволяє застосовувати обтяжені дротики, здатні летіти на 20% далі, ніж звичайні.

Так що якщо ми зуміли Вас зацікавити, купити будь-який з представлених на сайті сарбаканов Cold Steel Big Bore дуже просто, достатньо зробити всього один дзвінок. Наші оператори дадуть відповіді на будь-які питання, а також узгодять спосіб і терміни доставки. Якщо Ви є жителем столиці, то покупка буде доставлена ​​кур'єром в термін, що не перевищує дводенний. По країні доставка здійснюється за допомогою послуг автомобільних компаній, що гарантує надійність і оперативність.

 

Духові трубки (сарбакани) Cold Steel купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Краматорськ, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Херсон, Сімферополь, Кам'янець-Подільський, Полтава, Чернігів, Черкаси, Луцьк, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Севастополь, Кременчук, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Ялта і багато інших міст України.