Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Духові трубки (сарбакани) Man Kung

Духова трубка Man Kung MK-100A-30
Код товару: 4197
Духова трубка Man Kung MK-100A-30 робиться на Тайвані. Сама фірма Man Kung спеціалізується на арбале..
15

Ціна: 228 грн

Духова трубка Man Kung MK-100A-36
Код товару: 4198
Духова трубка Man Kung MK-100A-36 робиться на Тайвані. Сама фірма Man Kung спеціалізується на арбале..
5

Ціна: 439 грн

Духова трубка Man Kung MK-100A-40
Код товару: 4199
Духова трубка Man Kung MK-100A-40 робиться на Тайвані. Сама фірма Man Kung спеціалізується на арбале..
5

Ціна: 247 грн

Духова трубка Man Kung MK-100A-60
Код товару: 4200
Духова трубка Man Kung MK-100A-60 робиться на Тайвані. Ця трубка найбільша, яку випускає фірма Man K..
3

Ціна: 347 грн

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Духові трубки (сарбакани) Man Kung

Духові трубки (сарбакани) Man Kung

Наш сайт може запропонувати Вам широкий асортимент духових рушниць від різних виробників. Нижче представлені духові трубки (сарбакани) Man Kung.

Останнім часом спостерігається відродження інтересу до старовинних або нетрадиційних видів зброї. Передбачається, що одна з головних причин криється в легальності та доступності їх застосування. Як правило, держава не вимагає від користувача ліцензій або іншої дозвільної документації. Так що все стає досить просто: можна купити вподобану зброю і відразу пускати її в хід, займатися спортивною або розважальною стріляниною, вибиратися в походи або навіть полювати на дрібну дичину.

Сарбакани Man Kung відомі покупцям по всьому світу в першу чергу завдяки якості зброї. Компанія-виробник вже майже тридцять років не тільки утримується на ринку, але і веде активну діяльність по збору думок своїх споживачів. Регулярно проводяться дослідження, опитування, виявляються нові тенденції. Так що коли почала відроджуватися мода на духові рушниці, тайванська компанія оперативно зреагувала, а тепер шанувальники її продукції поряд з луками, рогатками і арбалетами отримали можливість купити якісні сарбакани різних розмірів, а також стрілки до них.

Духові трубки Man Kung примітні різноманітністю моделей. Довжина трубок варіюється в межах від 800 до 1550 мм (що трохи більше максимальних розмірів продукції інших компаній). Довжина рушниці, в першу чергу, впливає на точність пострілу, так що завдяки розкиду розмірів сарбакани Man Kung прекрасно підходять для найрізноманітніших цілей. Дальність стрільби зазвичай становить від 20 до 30 метрів, але цей показник може значно варіюватися в залежності від сили легких стріляючого.

Так що якщо ви зважилися купити духові трубки (сарбакани) Man Kung, достатньо всього лише зателефонувати за вказаним на сайті номером. Ми приймемо Ваше замовлення і узгодимо умови доставки.

Духові трубки Man Kung - прекрасний вибір! На даний момент продукція цієї компанії демонструє краще співвідношення «ціна-якість».

 

Духові трубки (сарбакани) Man Kung купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Краматорськ, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Херсон, Сімферополь, Кам'янець-Подільський, Полтава, Чернігів, Черкаси, Луцьк, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Севастополь, Кременчук, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Ялта і багато інших міст України.