Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Оптичні приціли Nikon

Оптичний приціл Nikon Monarch E 1.1-4х24 SF #4 IL
Код товару: 2375.00.12
Високоякісний середньо фокусний  і короткофокусний оптичний приціл Nikon. При 4 кратному збільш..
0

Ціна: 36 808 грн

Оптичний приціл Nikon Monarch E 2.5-10х50 SF #4 IL
Код товару: 2375.00.00
Високоякісний длиннофокусний оптичний приціл Nikon. При 10 кратному збільшенні вихідна зіниця станов..
0

Ціна: 51 213 грн

Оптичний приціл Nikon Monarch L700 2.5-10x40M R4B
Код товару: 2375.00.02
Високоякісний оптичний приціл Nikon з убудованим лазерним далекоміром. Це сполучення дасть вам ..
0

Ціна: 43 989 грн

Оптичний приціл Nikon Prostaff 3-9х40 Duplex
Код товару: 2375.00.03
Високоякісний оптичний приціл Nikon із сіткою дуплекс призначений для будь-якого виду полювання..
1

Ціна: 8 901 грн

Оптичний приціл Nikon Prostaff 3-9х50 Duplex
Код товару: 2375.00.04
Високоякісний оптичний приціл Nikon із сіткою дуплекс призначений для будь-якого виду полювання..
0

Ціна: 10 836 грн

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Оптичні приціли Nikon

Оптичні приціли Nikon на вигідних умовах

Оптичні приціли є різновидом оптичних пристроїв призначених для забезпечення точного наведення зброї на ціль. Даний вид пристроїв може використовуватися в процесі спостереження за місцевістю, а також для отримання точних даних про відстані від місця спостереження до об'єкта. Використання оптичних прицілів є актуальним рішенням при полюванні. При цьому, для того щоб спостереження за об'єктом було максимально точним і ефективним важливо щоб пристрій був якісним. В даному випадку йдеться, про зручність конструкції, цілісність елементів, висока якість оптики.

Оптичні приціли від компанії Nikon

Вітчизняний ринок пропонує велику кількість різноманітних моделей. Серед компаній здійснюють проектування і випуск таких приладів, особливо зарекомендувала себе Nikon. Справа в тому, що даний виробник випускає високоякісні моделі оптичних прицілів, що мають універсальне кріплення і відрізняються точністю спостережень.

Необхідно відзначити, що виробник веде дослідження з розробки технологій оптичних стекол. У своїй роботі, Nikon використовує новітні технічні розробки, а також повністю безпечні матеріали. Завдяки тому, що в конструкції використовуються дуже якісні лінзи, існує можливість досягти отримання яскравого і контрастного зображення.

Де придбати оптичні приціли Nikon?

На вітчизняному ринку працює досить велика кількість магазинів, в яких можна здійснити покупку оптичних прицілів від даного виробника. При цьому не можна говорити про те, що у всіх з них пропонуються вигідні умови покупки. До того ж, дуже часто, при покупці в інтернеті, людині може бути відправлений приціл без додаткових комплектуючих або зовсім низькоякісна підробка відомого бренду. Безумовно, виникнення подібних ситуацій є не особливо приємним. Для того щоб гарантовано здійснити покупку оригінального оптичного прицілу від Nikon потрібно звернутися в інтернет-магазин filingun.com.ua.

На сьогоднішній день, наш магазин є одним з кращих, з усіх тих які здійснюють продаж оптичних пристроїв Nikon в Україні. Завдяки співпраці з компаніями-виробниками, існує можливість здійснювати продаж оптичних прицілів за вигідними для клієнта цінами. Відзначимо, що до кожного продоваємого оптичного прицілу йде документація, яка дає змогу підтвердити факт того, що пристрій є повністю оригінальним.

Зробити покупку на сайті досить просто. Для цього клієнту потрібно вибрати потрібну йому модель оптичного прицілу Nikon і залишити заявку на покупку. Також заявка на покупку прицілу може бути зроблена по телефону. Відзначимо, що ми відправляємо куплені товари по всій Україні, зручним для клієнта способом.

Вибравши магазин filingun.com.ua - ваше рішення буде вірним!

 

Оптичні приціли Nikon купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Херсон, Сімферополь, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Вінниця, Ялта і багато інших міст України.