Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Оптичні приціли Pentax

Комплект Pentax Gameseeker Essential Optics Outfit (приціл Gameseeker II 4-12х40 + бінокль 10х42 DCF)
Код товару: 1608.08.24
Компанія Pentax займається виробництвом, як оптичних прицілів, так і біноклів. У даному комплекті Pe..
5

Ціна: 4 205 грн

Оптичний приціл Pentax Gameseeker 5X 3-15x50
Код товару: 1608.08.25
Приціли Pentax серії Gameseeker 5X, це вдосконалена серія прицілів Gameseeker, що має ідеальне сполу..
0

Ціна: 7 424 грн

Оптичний приціл Pentax Gameseeker II 2-7х32
Код товару: 1608.05.55
Приціли Pentax серії Gameseeker II, це ідеальне сполучення функцій і доступної ціни. Приціл для будь..
0

Ціна: 2 755 грн

Оптичний приціл Pentax Gameseeker II 2.5-10х56
Код товару: 1608.08.22
Приціли Pentax серії Gameseeker II, це ідеальне сполучення функцій і доступної ціни. Приціл для будь..
0

Ціна: 3 828 грн

Оптичний приціл Pentax Gameseeker II 3-9х50 LPP
Код товару: 1608.05.56
Приціли Pentax серії Gameseeker II, це ідеальне сполучення функцій і доступної ціни. Приціл для будь..
1

Ціна: 3 828 грн

Оптичний приціл Pentax Gameseeker II 4-16х50
Код товару: 1608.08.23
Приціли Pentax серії Gameseeker II, це ідеальне сполучення функцій і доступної ціни. Приціл для будь..
0

Ціна: 3 364 грн

Оптичний приціл Pentax Lightseeker XL 3-9х40
Код товару: 1608.08.01
Приціли Pentax серії Lightseeker XL, це класична модель прицілів Lightseeker з удосконаленою системо..
0

Ціна: 11 426 грн

Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)

Оптичні приціли Pentax

Оптичні приціли Pentax (Пентакс)

Оптичними прицілами називають різновид оптичних пристроїв, які призначені для кріплення на зброю і дозволяють забезпечити точність прицілювання під час пострілу. Сучасні моделі приладів даного виду також дозволяють визначити відстань від одного об'єкта до іншого. Необхідно відзначити, що на ринку представлено безліч моделей пристроїв, які відрізняються різними технічними характеристиками. Серед багатьох виробників особливо зарекомендувала себе продукція від компанії-виробника Pentax. Надійність, точність прицілювання, висока якість збірки - це лише частина переваг техніки даного виду.

Переваги оптичних прицілів Pentax

Компанія-виробник Pentax була заснована більше сотні років назад і спеціалізувалася на випуску лінз для окулярів. Після закінчення певної кількості часу, компанія почала здійснювати виробництво оптичних прицілів. Варто сказати, що основним девізом даного виробника є відповідність продукції критерієм «ціна - якість». Завдяки великій різноманітності моделей оптичних прицілів Pentax, кожна людина зможе знайти для себе прилад відповідний особистих вподобань.

Варто відзначити, що оптичні приціли Pentax випускаються відповідно сучасними технологічними рішеннями, а також використанням технологічного обладнання. Завдяки налагодженому виробництву, існує можливість сміливо говорити про те, що продукція Pentax є однією з найбільш якісних, з усіх тих які існують на сьогоднішній день. Кожна людина, яка вирішила придбати оптичний приціл від даного виробника обов'язково залишиться задоволеною його експлуатацією.

Де купити оптичний приціл Pentax в Києві?

На сьогоднішній день, не складає труднощів придбати продукцію від компанії Pentax. Справа в тому, що в Києві, та й в цілому по всій Україні працює величезна кількість магазинів котрі спеціалізуються на продажу оптичних пристроїв. При цьому не можна говорити про те, що абсолютно всіма магазинами пропонується вигідна ціна на покупку продукції Pentax. До того ж, дуже часто, клієнтам не надається документація котра дозволяє визначити, що пристрій є повністю оригінальним.

У тому випадку якщо вам потрібно купити оптичний приціл від компанії Pentax, то вибір на користь нашого інтернет-магазину є вірним рішенням. Справа в тому, що інтернет-магазин filingun.com.ua співпрацює з офіційними представниками компанії-виробника. За рахунок цього можна бути впевненим у тому, що ви купуєте повністю оригінальну продукцію, ціна якої буде доступною.

Для того щоб здійснити покупку потрібно зв'язатися з менеджером інтернет-магазину по телефону або залишити онлайн заявку. У телефонному режимі клієнт завжди зможе отримати відповідь на питання, які виникають або рекомендацію у виборі. Вибравши магазин filingun.com.ua - ви повністю залишитеся задоволені покупкою.

 

Оптичні приціли Pentax (Пентакс) купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Херсон, Сімферополь, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Вінниця, Ялта і багато інших міст України.