Працюємо для Вас з 9 до 19:00

Револьвери під патрон Флобера Cuno Melcher

Револьвер під патрон Флобера ME 38 Magnum 4R
Код товару: 1195.00.19
Револьвер під патрон Флобера ME 38 Magnum 4R чудовий калібру 4 мм. Корпус револьвера має чорне покри..
1

Ціна: 6 106 грн

Револьвер під патрон Флобера ME 38 Magnum 4R (нікель, пластик)
Код товару: 1195.00.20
Револьвер під патрон Флобера ME 38 Magnum 4R (никель, пластик) має калібр 4 мм. Корпус револьвера по..
0

Ціна: 5 375 грн

Револьвер під патрон Флобера ME 38 Magnum 4R (чорний, дерево)
Код товару: 1195.00.18
Револьвер під патрон Флобера ME 38 Magnum 4R (чорний, дерево) стріляє патронами калібру 4 мм. Револь..
1

Ціна: 6 665 грн

Револьвер під патрон Флобера ME 38 Pocket 4R
Код товару: 1195.01.25
Револьвер під патрон Флобера ME 38 Pocket 4R чудовий малогабаритний револьвер стріляє патронами 4 мм..
0

Ціна: 4 128 грн

Револьвер під патрон Флобера ME 38 Pocket 4R (нікель, пластик)
Код товару: 1195.01.27
Револьвер під патрон Флобера ME 38 Pocket 4R (никель, пластик) має калібр 4 мм. Корпус револьвера по..
0

Ціна: 4 773 грн

Револьвер під патрон Флобера ME 38 Pocket 4R (чорний дерево)
Код товару: 1195.01.26
Револьвер під патрон Флобера ME 38 Pocket 4R (чорний, дерево) стріляє 4 мм патронами. Корпус револьв..
0

Ціна: 4 515 грн

Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)

Револьвери під патрон Флобера Cuno Melcher

Револьвери під патрон Флобера Cuno Melcher - спортивна зброя

На даній сторінці ми пропонуємо Вам ознайомитися з переліком продукції німецької фірми Cuno Melcher, зокрема - з серією револьверів під патрон Флобера Cuno Melcher ME 38.

Продукція німецьких підприємств завжди відрізнялася високою якістю, і серія револьверів ME 38 - не виняток. За п'ятдесят років існування на ринку озброєнь компанія Cuno Melcher не припиняла дивувати своїх клієнтів, постійно вдосконалюючи й поліпшуючи випускаемі моделі зброї. Наприклад, гордістю компанії є спеціальна система безпеки, вироблена тільки на експорт і використовує гумові кулі. Даний пістолет популярний і на сьогоднішній день. Наступним досягненням став випуск зброї для спортивної стрільби калібром в 4 мм. Cuno Melcher одними з перших вийшли на ринок з подібним типом зброї. Так що можна не сумніватися, що фахівці даної компанії знають толк в спортивній зброї.

Револьвери під патрон Флобера ME38 примітні багатою різноманітністю всередині серії, так що Ви зможете підібрати саме ту модель, яка найбільш точним чином буде відповідати Вашим очікуванням і цілі, для якої купується зброя. Наприклад, у нас можна купити як короткоствольні моделі досить компактних розмірів (ME 38 Pocket 4R), так і револьвер з довгим нарізним стволом (ME 38 Magnum 4R). Також існує можливість вибирати зовнішній вигляд: ствол може бути в чорній кольоровій гаммі або покритий нікелем, а рукоять - пластикової або дерев'яною.

Також кожен, хто вирішить купити зброю Cuno Melcher ME 38, буде приємно здивований збалансованим поєднанням ціни і якості. За цю рису продукцію даної компанії особливо полюбили на вітчизняному ринку.

Якщо у Вас виникло бажання купити яку-небудь модель револьвера Cuno Melcher ME 38, просто зв'яжіться з нашим оператором. Ми приймемо Ваше замовлення і уточнимо умови доставки, яка здійснюється за допомогою автомобільних компаній України. Так що Ви можете бути впевнені, що посилка буде доставлена ​​в найкоротші терміни і вже скоро Ви будете тримати в руках сподобаний револьвер.

 

Револьвери під патрон Флобера Cuno Melcher купити в Києві або в будь-якому місті України можна зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Приваблива ціна. Доставка транспортними компаніями в такі міста, як: Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Херсон, Сімферополь, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Вінниця, Ялта і багато інших міст України.